W środę i czwartek rozegrane zostaną spotkania półfinału superpucharu Hiszpanii. O trofeum powalczą mistrz i wicemistrz, a także zdobywca pucharu Hiszpanii oraz finalista. FC Barcelonę czeka spotkanie z Osasuną Pampeluna. W Superbet w związku z najnowszą promocją możemy postawić na wygraną Barcy z kursem aż 100.00.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na wygraną Barcelony z Osasuną
Bonus200 PLN w przypadku trafienia
ObrótNie wymaga obrotu

FC Barcelona od dłuższego czasu nie zachwyca a kibice z dozą nieufności podchodzą do rywalizacji w superpucharze Hiszpanii. W czwartek Duma Katalonii zmierzy się w półfinale z Osasuną Pampeluna. W drugim starciu czeka nas spotkanie Realu Madryt z Atletico Madryt. Bukmacher Superbet postanowił poświęcić swoją najnowszą promocję właśnie tym rozgrywkom, a dokładniej meczowi Barcelony.

Jak skorzystać z promocji?

Superbet oferuje nam kurs aż 100.00 na awans Barcelony do finału superpucharu Hiszpanii. Oferta przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. Muszą oni w dniach 09.01-11.01 założyć konto u bukmachera z kodem TYPERVIP. Nie zapomnijcie wyrazić zgód marketingowych. Następnie trzeba wpłacić min. 50 PLN pierwszego depozytu i postawić kupon SOLO na którym znajdzie się zakład na wygraną FC Barcelona z Osasuną. Stawka musi wynieść min. 2 PLN, przy czym wyższa nie zapewnia wyższej wygranej. Jeśli zakład okaże się trafiony, bukmacher wypłaci nam bonus 200 PLN. Do otrzymania bonusu kwalifikują się tylko kupony wygrane. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go. Oprócz tego otrzymamy również freebet o wysokości 34 PLN.

  • Załóż konto na Superbet w dniach 09.01-11.01 i podaj podczas rejestracji kod TYPERVIP
  • Zaznacz niezbędne zgody marketingowe
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SINGIEL za 2 PLN na którym znajdzie się typ na wygraną Barcelony z Osasuną w półfinale Superpucharu Hiszpanii
  • W przypadku trafienia otrzymasz freebet o wartości aż 200 PLN

Bonus będzie ważny 7 dni od daty zaakceptowania go przez gracza. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus. Jeżeli zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”).

Obrót

  • Freebet nie wymaga żadnego obrotu - ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za freebet będzie pomniejszona o jego stawkę freebet
  • Freebet może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
superbet bonus barcelona