Po wygranej Pazika i Wujka Samo Zło podczas półfinału Igrzysk Gladiatorów Prime MMA 8 mogliśmy zobaczyć pierwszą walkę kobiet tej gali. Zmierzyły się w niej Wiola Kotelecka oraz Kasia Kubiak. Jak zakończyło się to starcie?

Kubiak jednogłośnie zwycięża a Kotelecka nie zgadza się z werdyktem!

Ten kobiecy pojedynek rozpoczynający kartę główną Prime MMA 8 odbywał się w formule K-1. Według bukmacherów to Kubiak miała większe szanse na wygraną walkę pomimo bycia debiutantką. Już w pierwszych chwilach doszło do równoczesnych kopnięć z dwóch stron. W pewnym momencie Kotelecka trafiła rywalkę w okolice krocza, jednak mimo tego była liczona przez sędziego.

Nic dziwnego, że to po wznowieniu doszło agresywnych uderzeń ze strony Kasi, ale Kotelecka sobie z tym poradziła. W drugiej rundzie można było zauważyć zacięcie z obu stron. Wiola wykazywała się niezwykła determinacją wywierając presję na rywalce. Po chwili jednak Kubiak również ruszyła do przodu. Kotelecka jednak zagoniła ją, pod siatkę nie odpuszczając.

W trzecim etapie walki pojawiły się mocne ciosy od Kubiak, jednak nie zrobiły one na Koteleckiej wrażenia. Wioli udało się jednak również zagonić rywalkę pod siatkę, gdzie ta zainkasowała wiele uderzeń. Ostatecznie Kasia Kubiak zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziowską! Wiola nie zgodziła się z werdyktem i zadeklarowała, że odwoła się od tej decyzji.