Na gali Ares FC 14 Ewelina Woźniak stanęła przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa francuskiej organizacji. Naprzeciwko Polki stanęła Ivana Petrović, która aktualnie dzierży mistrzowskie trofeum. Kto wygrał walkę Woźniak vs Petrović?

Woźniak vs Petrović wynik

Wynik walki Woźniak vs Petrović stał pod znakiem zapytania. Obie zawodniczki prezentowały do tej pory wysoki poziom sportowy. Petrović przed tym starciem była niepokonana i z pewnością chciała zachować ten status po walce z Polką. Woźniak była jednak zmotywowana, wygrana bowiem mogła zdecydowanie przybliżyć ją do podpisania wymarzonego kontraktu z największą organizacją MMA na świecie - UFC. Walka była bardzo wyrównana, jednak ostatecznie Polka przegrała w czwartej rundzie przez poddanie.

Woźniak vs Petrović Ares FC 14

Walka Ewelina Woźniak vs Ivana Petrović to jedno z bardziej interesujących starć na karcie walk Ares FC 14. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski. Dla Eweliny Woźniak był to trzeci występ w organizacji Ares FC. Do tej pory Polka zanotowała porażkę i wygraną. Obie te walki zakończyły się przed czasem.

Ivana Petrović natomiast we francuskiej organizacji zanotowała do tej pory trzy występy, wszystkie odbyły się w zeszłym roku. Po dwóch zwycięstwach stanęła przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa na gali Ares FC 8. Reprezentantka Norwegii wygrała to starcie w trzeciej odsłonie przez poddanie.

Kto wygrał walkę Woźniak vs Petrović na Ares FC 14?

O tym, kto wygrał walkę Woźniak vs Petrović na Ares FC 14, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 7 kwietnia. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Ares FC 14.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Woźniak vs Petrović, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Zdaniem bukmacherów starcie to miało być wyjątkowo zacięte, kursy były bowiem niezwykle wyrównane. Kurs na zwycięstwo aktualnej mistrzyni, Ivany Petrović, wynosił 1,80, natomiast na wygraną Eweliny Woźniak 1,90.