Marcin "El Testosteron" Najman i Paweł Jóźwiak zmierzyli się w jednej z walk na gali Wotore 6. Kto wygrał ten pojedynek?

Najman vs Jóźwiak Wotore 6

Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak, czyli jedna z walk gali Wotore 6, która wzbudzała ogromne emocje wśród internautów i nie tylko. Pomiędzy zawodnikami przez długi czas istniał spory konflikt. Panowie regularnie obrażali się w social mediach, jednak im bliżej walki, tym bardziej można było odnieść wrażenie, że tak naprawdę na ten moment żadnej spiny nie ma. Potwierdzały to słowa Jóźwiaka w jednym z wywiadów:

"Kiedyś się bardzo nie lubiliśmy. Była taka sytuacja, że tak mnie wkurwił z 3 lata temu, że chciałem jechać do Częstochowy, mówiąc w przenośni z siekierą i łeb mu odrąbać, tak się kłóciliśmy na Twitterze. Ale potem im dalej w las, ta walka się przekładała, zdążyliśmy się tyle razy spotkać. Naprawdę w różnych miejscach, Marcin mnie prześladuje, gdzie ja się nie pojawiłem, tam Najman. W pewny momencie co tydzień w innej części kraju spotykałem Marcina. Nie będziemy konfliktu udawać, ale i tak będzie iskrzyło. Mieliśmy jedno face-to-face ,przez godzinę w inteligenty sposób sobie tak dokuczaliśmy, że były emocje. Też może pokażemy zawodnikom sportowym, jak wypromować pojedynek, nie robiąc patologii."

Kto wygrał walkę Najman vs Jóźwiak?

O tym, kto wygrał walkę Najman vs Jóźwiak na Wotore 6, przekonaliśmy się już w piątek 21 października. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem gala Wotore 6. Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak, mogliśmy wytypować ten pojedynek u oficjalnego sponsora gali, czyli w firmie Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuna).

Wynik walki Najman vs Jóźwiak

Wynik walki Najman vs Jóźwiak to spora niewiadoma. Najman na jakiś czas przyhamował z pojawianiem się w oktagonie, a jego główną czynnością przez ponad pół roku była promocja organizacji MMA-VIP. Po rozstaniu z federacją Marcin Najman zrobił sobie przerwę od sportu, ale jak widać nie na długo. Na Wotore 6 zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem na zasadach MMA, ale w samych owijakach bokserskich. Bukmacherzy większe szanse dawali prezesowi organizacji FEN, ale czy słusznie? Wiemy, że Marcin Najman nie dysponuje zbyt dobrą techniką, ale mimo wszystko kursy mogły lekko dziwić. Najprawdopodobniej bukmacherzy upatrywali szanse w wygraniu walki przez Jóźwiaka ze względu na jego intensywne treningi pod okiem Andrzeja Wawrzyka - znanego polskiego pięściarza, który niegdyś pokonał w ringu samego Najmana i zna jego słabe strony.

Sprawdź: wszystkie wyniki walk Wotore 6

Opis walki Najman vs Jóźwiak

Opis walki Najman vs Jóźwiak, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? W tej walce duże znaczenie mogły odegrać warunki fizyczne. Najman na dzień przed walką wniósł na wagę 118 kilogramów. Z kolei Jóźwiak był od "El Testosterona" lżejszy o 11 kilogramów. Była to dość nietypowa walka, gdyż panowie wystąpili bez rękawic, w samych owijkach bokserskich, a to oznaczało, że ciosy ważyć mogły podwójnie. Jak wyglądała walka Najman vs Jóźwiak i jaki jest jej wynik?

Dużo pisać nie trzeba, gdyż Marcin Najman ponownie pokazał, że nie ma charakteru do walki i powinien dać sobie już definitywny spokój ze sportami walk. Już po kilku sekundach od rozpoczęcia pojedynku Paweł Jóźwiak trafił Najmana na tyle mocno, że ten padł na matę, a Jóźwiak w parterze dokonał dzieła zniszczenia silnymi ciosami i sędzia przerwał pojedynek.

Paweł Jóźwiak pokonał Marcina Najmana przez TKO, runda I