Już w ten weekend Karolina Kowalkiewicz stoczyła swoją piętnastą walkę w organizacji UFC. Przeciwniczką Polki była Vanessa Demopoulos. Kto wygrał walkę Kowalkiewicz vs Demopoulos?

Kowalkiewicz vs Demopoulos wynik

Wynik walki Kowalkiewicz vs Demopoulos stał pod znakiem zapytania. Obie zawodniczki były na fali zwycięstw. Kowalkiewicz miała za sobą dwa triumfy z rzędu, natomiast Demopoulus trzy. Ostatecznie Kowalkiewicz wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27).

Kto wygrał walkę - Kowalkiewicz vs Demopoulos

O tym, kto wygrał walkę Kowalkiewicz vs Demopoulos na UFC, przekonaliśmy się w nocy z 20 na 21 maja. Właśnie na ten dzień została zaplanowana bowiem gala UFC Fight Night: Dern vs Hill, którą w pełni można było typować w Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet).

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Kowalkiewicz vs Demopoulos, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Superbet. Zdaniem bukmacherów w tym starciu nieznaczną faworytką była reprezentantka Polski. Kurs na Karolinę Kowalkiewicz wynosił bowiem 1,75, natomiast triumf Vanessy Demopoulos wyceniany był na 2,10.

Kowalkiewicz vs Demopoulos - przebieg walki

Przebieg walki Kowalkiewicz vs Demopoulus, czyli jak może potoczyć się to starcie? Bez wątpienia po stronie Polki będzie doświadczenie. Kowalkiewicz w UFC stoczyła już 14 walk. Greczynka ma natomiast na swoim koncie zaledwie cztery starcia w największej organizacji MMA na świecie. Każda z zawodniczek ma jednak atuty, dzięki którym może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.