Gamrot vs Turner - Przebieg walki

Runda I

 

Badawczy początek z obu stron, Jalin Turner korzysta z lepszego zasięgu i stara się ustrzelić Polaka w stójce. W końcu Gamrot decyduje się na sprowadzenie. Skutecznie obala były mistrz KSW, jednak Turner dość szybko wstaje na nogi. Mocne ciosy pod koniec rundy ze strony Amerykanina, po których upadł Polak. Szybko jednak pozbierał się "Gamer".

 

Runda II

 

Zdecydowanie przeważa w stójce Turner. Wydaje się odczuwać uderzenia Amerykanina Gamrot. Widać rozcięcie na twarzy Polaka. Idzie po nogi Gamrot i skutecznie ponownie obala. Zadał kilka znaczących ciosów Polak w parterze.

 

Runda III

 

Podobnie jak w poprzednich odsłonach, widać zagrożenie ze strony Turnera w stójce. Gamrot idzie jednak po kolejne obalenia i robi to skutecznie. Wstaje Amerykanin, jednak Polak dość szybko ponownie obala i zadaje ciosy z góry.

 

Mateusz Gamrot pokonuje Jalina Turnera przez niejednogłośną decyzję sędziów

Gamrot vs Turner UFC 285

Main eventem gali UFC było starcie Jona Jonesa z Cirylem Gane o pas wagi ciężkiej. Jednak oczy polskich kibiców były zwrócone na walkę Mateusza Gamrota z Jalinem Turnerem. Dla Polaka była to już siódma walka w organizacji UFC. Po czterech efektownych zwycięstwach z rzędu wydawało się, że Gamrot jest na najlepszej drodze do pojedynku o mistrzostwo w dywizji lekkiej. Plany "Gamera" pokrzyżował jednak Beneil Dariush, który pokonał byłego czempiona KSW.

Jalin Turner w UFC stoczył już osiem starć. Wygrał sześć z nich, a ostatnio jest w bardzo dobrej formie. Amerykanin zwyciężył bowiem pięć ostatnich starć. Warto też dodać, że wszystkie z nich odniósł przed czasem. Na ten moment znajduje się on na dziesiątym miejscu w rankingu dywizji lekkiej, czyli trzy pozycje niżej niż Mateusz Gamrot.

Kto wygrał walkę Gamrot vs Turner na UFC 285?

O tym, kto wygrał walkę Gamrot vs Turner na UFC 285, przekonaliśmy się w nocy z soboty na niedzielę 4 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala UFC 285.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Gamrot vs Turner, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Zdaniem bukmacherów dość zdecydowanym faworytem był Polak. Kurs na jego zwycięstwo wynosił 1,44, natomiast na Amerykanina aż 2,79.

Gamrot vs Turner Wynik

Wynik walki Gamrot vs Turner stał pod znakiem zapytania i z pewnością był ważny dla obu zawodników. Gamrot z pewnością zrobił wszystko, aby powrócić na zwycięską ścieżkę. Porażka oznaczałaby bowiem duży krok w tył dla Polaka. 32-latek straciłby nie tylko wysoką pozycję w rankingu, ale także uznanie wielu ekspertów i matchmakerów UFC. Jalin Turner natomiast w przypadku wygranej prawdopodobnie zająłby miejsce Mateusza Gamrota. O wyniku walki Gamrot vs Turner przekonaliśmy się już w nocy z soboty na niedzielę.

ufc 285

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie walki Gamrot vs Turner na UFC 285. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł i zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Mateusza Gamrota z oferty przedmeczowej za min. 2 zł. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł! Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego.