Typy na KSW 87, czyli na galę, która odbędzie się 14 października w Trzyńcu. Podczas nadchodzącego wydarzenia fani zobaczą dziewięć starć. Warto też wspomnieć, że na KSW 87 wystąpi aż sześciu Czechów. Jakie są najlepsze typy na KSW 87? Sprawdź w poniższym artykule!

KSW 87 kursy

Gala KSW 87 odbędzie się w Trzyńcu w Werk Arena. Karta walk KSW 87 obejmuje dziewięć pojedynków, ale żaden z nich nie będzie toczył się o mistrzowski pas. Patrząc na kursy bukmacherskie przed KSW 87, największe szanse na zwycięstwo mają Ahmed Abdulkadirov oraz Darko Stosić.

KSW 87 typy

KSW 87 typy z pewnością interesują każdego fana sportów walki w Polsce. Przy okazji zbliżającej się gali zdecydowaliśmy się wytypować trzy zdarzenia, które dają łączny kurs 4.77. Sprawdź typy na KSW 87!

Josef Štummer (3-0) vs Dawid Kareta (4-3)

Josef Štummer jest niepokonany. Czech stoczył już trzy walki, a w ostatniej z nich zaprezentował się bardzo dobrze, pokonując Jonatana Kujawę na KSW 81. Kareta jest po dwóch porażkach, które poniósł na galach Oktagon MMA. Warto również wspomnieć, że Polak pozostaje nieaktywny od lipca 2022. Tak długa przerwa może negatywnie odbić się podczas jego kolejnego pojedynku. Starcie to może być niezwykle wyrównane, jednak według nas Štummer jest minimalnym faworytem.

TYP: Josef Štummer
KURS: 1.62

Vojtech Garba (8-4) vs Michał Dreczkowski (3-0)

Dla obu zawodników będzie to debiut w KSW. Vojtech Garba jest bardziej doświadczony, ale należy zaznaczyć, że Czech nie mierzył się jak na razie z żadnym klasowym zawodnikiem. Wygrał co prawda z Goranem Reljicem, jednak Chorwat jest już u schyłku swojej kariery. Michał Dreczkowski natomiast to jeden z najbardziej utalentowanych polskich półciężkich. Na swoim koncie ma trzy walki, wszystkie wygrane przed czasem. Naszym zdaniem Polak podtrzyma tę passę i zdoła przełamać rywala.

TYP: Michał Dreczkowski
KURS: 1.90

Roman Szymański (17-7) vs Leo Brichta (11-3)

Leo Brichta to przede wszystkim wprawny kickbokser. Czech dobrze zaprezentował się na tle Macieja Kazieczko przy okazji ostatniej walki, jednak trzeba pamiętać, że Polak również był stójkowiczem. Roman Szymański to znacznie bardziej przekrojowy zawodnik. Nawet jeśli Brichta będzie miał minimalną przewagę w stójce, to Szymański powinien bez trudu przełamać go zapasami, a w parterze bez wątpienia zobaczymy różnicę klas.

TYP: Roman Szymański
KURS: 1.55

ksw 87 typy

KSW 87 zakłady - gdzie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na KSW 87 są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Superbet.

Zakłady na KSW 87 znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

KOD PROMOCYJNY KSW 87

Bukmacher Superbet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 87. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając również o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz cashback do 3500 PLN, bonus od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet 34 PLN za pierwszy depozyt oraz freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej!