KSW 87 karta walk, czyli kto zawalczy na kolejnej gali KSW. W październiku organizacja KSW ponownie zawita do Czech. Będzie to już drugie w tym roku wydarzenie największej polskiej organizacji w tym kraju. Sprawdź kto zawalczy na KSW 87? Jak prezentuje się karta walk KSW 87?

KSW 87 karta walk

Karta walk KSW 87, którą w pełni będzie można typować z kodem promocyjnym Superbet, jak zazwyczaj w przypadku gal KSW, będzie zawierać dziewięć starć.

Jako że KSW 87 odbędzie się w Trincu w Czechach, to nic dziwnego, że karta walk KSW 87 złożona będzie głównie z czeskich zawodników. Na ten moment polska organizacja ogłosiła tylko trzy pojedynki i w każdym z nich wystąpi reprezentant Czech. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku w dywizji ciężkiej. Michal Martinek stanie naprzeciwko doświadczonego Darko Stosica. Wygrany tej walki najprawdopodobniej będzie kolejnym rywalem Phila de Friesa w walce o pas.

W pozostałych walkach zobaczymy między innymi starcie w wadze lekkiej pomiędzy Romanem Szymański a wschodzącą gwiazdą czeskiej sceny Leo Brichtą. Brichta znakomicie pokazał się na gali KSW 83 na Stadionie Narodowym, gdzie pokonał Macieja Kazieczkę. A wszystkie wyniki KSW 87 i relację live można śledzić na naszej stronie od godz. 19:30!

Main event KSW 87

Co-main event KSW 87

Karta główna KSW 87

Karta wstępna KSW 87

KSW 87 kursy

Kursy na KSW 87 zostaną wystawione przez bukmachera Superbet.

Karta walk KSW 87 jest już kompletna, dlatego kibice mogą spodziewać się już wszystkich kursów na KSW 87.


Kto walczy na KSW 87?
Aktualnie karta walk KSW 87 zawiera pojedynki z udziałem Michala Martinka, Darko Stosica, Romana Szymańskiego czy Leo Brichty.
Ile jest walk na KSW 87?
Karta walk KSW 87 obejmuje 9 pojedynków.