Na wrześniowej gali KSW 86 odbędzie się dziewięć starć. Całe wydarzenie zwieńczy starcie o mistrzowski pas w wadze koguciej pomiędzy Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem. Jakie są najlepsze typy na KSW 86? Sprawdź w poniższym artykule!

KSW 86 kursy

Gala KSW 86 odbędzie się we Wrocławiu w Hali Orbita. Karta walk KSW 86 obejmuje dziewięć pojedynków, w tym jedno starcia o mistrzowski pas. Patrząc na kursy bukmacherskie przed KSW 86 do największych faworytów należą Mariusz Joniak oraz Dominik Humburger.

KSW 86 typy

KSW 86 typy to coś co z pewnością zaciekawi wszystkich fanów sportów walki. Przy okazji zbliżającej się gali zdecydowaliśmy się wytypować trzy zdarzenia, które dają łączny kurs 4.98. Sprawdź typy na KSW 86!

Lom-Ali Eskiev (20-7, 1NC) vs Dawid Śmiełowski (10-0)

Dawid Śmiełowski przystępuje do tej walki jako niepokonany, natomiast Lom-Ali Eskiev po dwóch porażkach. Trzeba jednak pamiętać z kim przegrywał reprezentant Niemiec i w jakim stylu. Eskiev poniósł porażkę z Danielem Rutkowskim oraz Robertem Ruchałą, ale w obu przypadku dał niezwykle wyrównaną walkę i niewiele zabrakło, aby to on zakończył te starcia z ręką w górze. Śmiełowski jeszcze nie mierzył się z tak przekrojowym i doświadczonym zawodnikiem. W tej walce zdecydowanie stawiamy na Eskieva.

TYP: Lom-Ali Eskiev
KURS: 1.65

Jakub Wikłacz (14-3-1) vs Sebastian Przybysz (12-3)

Walka Wikłacza z Przybyszem na pewno będzie niezwykle wyrównana i o wyniku zadecydują detale. Panowie już trzykrotnie mieli okazję się ze sobą zmierzyć i dwie z tych walk potrwały pełen dystans. Łącznie spędzili ze sobą już ponad 50 minut w klatce. Patrząc na to jak wysoki poziom prezentują obaj zawodnicy, a także jak wyglądały ich poprzednie starcia, przewidujemy długą i wyrównaną batalię.

TYP: Powyżej 3,5 rundy
KURS: 1.45

Filip Stawowy (10-3) vs Viktor Pesta (18-8)

Viktor Pesta walką na KSW 86 zadebiutuj w polskiej organizacji. Będzie to dla niego zarazem powrót do klatki po 15 miesiącach przerwy. Pesta przegrał dwa ostatnie starcia już w pierwszych rundach. Jego dyspozycja stoi zatem pod dużym znakiem zapytania. Filip Stawowy natomiast wygrał trzy z czterech ostatnich pojedynków i uległ jedynie Michalowi Martinkowi. Co ciekawe, Pesta również ma na swoim koncie walkę z Martinkiem, w której przegrał już w pierwszej odsłonie.

TYP: Filip Stawowy
KURS: 2.08

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 86. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając również o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!