Gala KSW 84 już dziś! Dojdzie na niej do aż dziesięciu starć. Główną walką wieczoru będzie pojedynek Phila de Friesa z Szymonem Bajorem o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Jakie są najlepsze typy na KSW 84? Sprawdź w poniższym artykule!

 

Śledź 15 lipca od godz. 19:00 relację i wyniki gali KSW 84

 

KSW 84 kursy

Gala KSW 84, którą można typować u bukmachera LVBet (odbierz kod promocyjny LVBet) odbędzie się w Gdyni. Karta walk KSW 84 zawiera kilka interesujących starć, jednak w niektórych pojedynkach bukmacherzy widzą zdecydowanych faworytów. Według ekspertów największe szanse na zwycięstwo ma Sebastian Przybysz, który zmierzy się z Islamem Djabrailovem.

KSW 84 typy

KSW 84 typy mogą być bardzo ciekawe, bowiem podczas nadchodzącej gali odbędzie się aż 10 starć. Jest zatem z czego wybierać. W naszym typowaniu wybraliśmy trzy zdarzenia, które łącznie dają kurs 5.96. Sprawdź typy na KSW 84!

Phil de Fries vs Szymon Bajor

De Fries to zdecydowanie największy dominator w historii organizacji KSW. Brytyjczyk jest na fali jedenastu zwycięstw z rzędu. Szymon Bajor w ostatnich walkach prezentował się dobrze. Phil de Fries to jednak znacznie wyższy poziom niż zawodnicy, z którymi do tej pory mierzył się Polak. Dodatkowo Anglik będzie miał w tym starciu dużą przewagę warunków fizycznych. Naszym zdaniem aktualny czempion w swoim stylu zdominuje Bajora zapaśniczo oraz parterowo i skończy reprezentanta Polski najpóźniej w trzeciej rundzie.

TYP: Poniżej 3,5 rundy
KURS: 1.57

Damian Stasiak vs Pascal Hintzen

Zarówno Damian Stasiak, jak i Pascal Hintzen, powrócą do klatki po porażkach. Jednak różnica klas rywali, z którymi przegrywali jest znaczącą. Stasiak poniósł bowiem porażki po bardzo bliskich walkach z Lom-Ali Eskijewem oraz Robertem Ruchałą. Hintzen natomiast poległ w starciu z Patrykiem Kaczmarczykiem, na dodatek już w pierwszej rundzie. Stasiak góruje nad reprezentantem Niemiec w każdym elemencie. Dodając do tego chęć pokazania się z jak najlepszej strony po dwóch porażkach, powinien skończyć walkę przed czasem.

TYP: Damian Stasiak wygra przed czasem

KURS: 1.90

Borys Dzikowski vs Damian Mieczkowski

Dzikowski jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. Dwa z tych starć wygrał już w pierwszej rundzie. Mieczkowski natomiast to jak na razie niewiadoma. Stoczył bowiem tylko jedną walkę zawodową. Na dodatek pojedynek ten odbył się prawie rok temu. Mieczkowski wróci po kontuzji, więc jego forma też stoi pod dużym znakiem zapytania. Będący na fali Dzikowski powinien podtrzymać dobrą passę i dość zdecydowanie pokonać mniej doświadczonego rywala.

TYP: Borys Dzikowski wygra przed czasem
KURS: 2.00

baner ksw 84

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 84. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!