Starcie Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka elektryzuje mocno publiczność przed galą KSW 83 Colosseum 2. Ich walka nie została co prawda zapowiedziana jako walka wieczoru. Na pewno można ją nazwać jedną z mocniej medialnych. Bukmacher Superbet na okazję tego starcia oferuje nam kurs aż 150.00. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami promocji.

Pudzianowski vs Szpilka: kurs 150.00 na zwycięzcę walki

Mariusz Pudzianowski do gali KSW 83 przystępuje po porażce z Mamedem Khalidovem. Pudzian nie zwykł się szybko poddawać i zniechęcać, a bukmacherzy typują go jako wyraźnego faworyta walki z Arturem Szpilką. Rywal Pudziana dopiero stawia pierwsze kroki w formule MMA. Należy jednak docenić jego odwagę. Nie każdy zawodnik stanąłby w oktagonie z Pudzianem, który potrafił już pokonywać dużo wyżej ocenianych od siebie zawodników.

Artur Szpilka miał okazję ostatnio walczyć w formule MMA podczas gali High League 4. Dość szybko wygrał wówczas z Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Jego rywal doznał jednak kontuzji, co uniemożliwiło mu kontynuowanie pojedynku. Dla byłego pięściarza walka z Mariuszem Pudzianowskim będzie zatem trzecim w historii pojedynkiem w formule MMA. Pamiętajcie, że darmowe typy bukmacherskie na ten pojedynek, a także wiele innych wydarzeń sportowych znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Regulamin

Zasady promocji Superbet

Bukmacher Superbet na okazję gali KSW 83 przygotował dla nas specjalną promocję. Oferuje kurs aż 150.00 na zwycięzcę walki Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka. Aby wziąć w niej udział, należy założyć konto u bukmachera, do czego również możecie wykorzystać nasz kod promocyjny Superbet. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt na minimum 50 PLN i postawić 2 PLN na zwycięzcę walki Pudzianowski vs Szpilka. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości aż 300 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu z kursem minimalnym dla pojedynczego zdarzenia 1.30.

Warunki promocji Superbet