KSW 66 to pierwsze wydarzenie spod szyldu KSW w 2022 roku. Kto wygrał walki na tej gali?

KSW 66 wyniki walk

KSW 66 wyniki walk poznaliśmy w sobotę wieczorem. Wówczas przekonaliśmy się między innymi, kto wyszedł z hali z efektownymi pasami, a także jak wypadli zawodnicy w takich walkach, jak Michał Materla vs Jason Radcliffe czy Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski.

Wyniki KSW 66:

Marian Ziółkowski pokonał Borysa Mańkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów – o pas w wadze lekkiej
Ibrahim Czuzhigajew pokonał Tomasza Narkuna przez jednogłośną decyzję sędziów – o pas w wadze półciężkiej
Michał Materla pokonał Jasona Radcliffe'a przez TKO, runda 1
Krystian Kaszubowski pokonał Roberta Maciejowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Wojciech Janusz pokonał Damiana Skarzyńskiego przez poddanie, runda 1
Donovan Desmae pokonał Łukasza Rajewskiego przez poddanie, runda 2
Gracjan Szadziński pokonał Francesco Moriccę przez KO, runda 2
Kacper Koziorzębski pokonał Huberta Szymajdę przez jednogłośną decyzję sędziów
Patryk Surdyn pokonał Davida Martinika przez jednogłośną decyzję sędziów

KSW 66 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na KSW 66 przekonamy się w sobotni wieczór 15 stycznia. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem pierwsza gala KSW w 2022 roku. Pierwsza w tym roku, a druga w nowej rzeczywistości, jeśli chodzi o KSW - pod koniec 2021 roku największa sportowa federacja MMA w kraju zdecydowała się bowiem na medialny transfer z Polsatu do Viaplay.

Zobacz także - typy na KSW

KSW 66 wyniki

KSW 66 wyniki będą więc ciekawe zarówno jeśli chodzi o wyniki walk, jak i jeśli chodzi o to, jaką widownie przyciąga KSW do nowego partnera telewizyjnego. Nie ulega bowiem wątpliwości, że Viaplay zainwestowało w KSW po to, żeby przyciągnąć na swoją platformę setki tysięcy nowych użytkowników. O tym, czy KSW 66 wyniki będą zadowalające również pod tym kątem, być może dowiemy się z wypowiedzi jednego z przedstawicieli Viaplay lub KSW.

KSW 66 wyniki gali

Wyniki KSW 66 to między innymi dwa pojedynki o mistrzowskie pasy. W walce wieczoru Marian Ziółkowski zmierzy się z Borysem Mańkowskim o trofeum w kategorii lekkiej, którego posiadaczem jest "Golden Boy". Chwilę wcześniej w klatce pojawi się Tomasz Narkun, mistrz KSW panujący od lat w kategorii półciężkiej. Czy tym razem również uda mu się obronić mistrzowskie trofeum? Ibragim Chuzhigaev z pewnością zrobi wszystko, żeby mu te plany pokrzyżować.

Wyniki walk KSW 66 można typować u oficjalnego sponsora federacji, czyli bukmachera Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna).