Gala KSW 61 za nami. KSW 61 – kto wygrał? KSW 61 wynik – kiedy poznaliśmy komplet rezultatów? KSW 61 zwycięzcy – kto może najwięcej zyskać, a kto stracić? KSW 61 wyniki walk – czy były niespodzianki? KSW 61 podsumowanie – czy gala okazała się sukcesem zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym?

KSW 61 - kto wygrał?

O tym, kto wygrał KSW 61, przekonamy się w sobotni wieczór piątego czerwca. Właśnie na ten dzień 2021 roku zaplanowana jest bowiem kolejna gala spod szyldu KSW. Wydarzenie odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie i z trybun obejrzą je kibice. Co prawda cała hala nie będzie zapełniona, ale część już tak – zgodnie z wytycznymi rządu, jeśli chodzi o obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

KSW 61 - wyniki

KSW 61 wyniki poznamy więc późnym wieczorem w sobotę. Nie ulega jednak wątpliwości, że KSW 61 wyniki będą interesowały organizatorów również jeśli chodzi o sprzedaż biletów i dostępów do transmisji PPV. Fakt, że hale zostały częściowo otworzone, z pewnością sprawi, że gala pod względem finansowym będzie dla włodarzy KSW jeszcze większym sukcesem, niż w przypadku tylko i wyłącznie transmisji PPV.

Z kolei kibiców KSW 61 wyniki będą z pewnością głównie interesować, jeśli chodzi o walkę wieczoru. W starciu Juras vs Pudzian faworytem bukmacherów jest Pudzianowski. Z kodem promocyjnym Fortuna odbierzesz bonus bez depozytu za rejestrację konta.

KSW 61 - zwycięzcy

KSW 61 zwycięzcy dostaną z pewnością szansę stoczenia kolejnej walki w największej organizacji MMA w Polsce. Z kolei dla przegranych to mógł być ostatni pojedynek w klatce KSW. Dużo jednak zależy od tego, jak zaprezentuje się dany zawodnik. Z racji tego, że w sportach walki liczy się również sposób walki, a nie sam werdykt, często więcej można ugrać piękną porażką, niż nudnym i wymęczonym zwycięstwem.

KSW 61 - wyniki walk

KSW 61 wyniki walk poznamy więc już w sobotę. Przed galą warto zapoznać się z kursami, jakie na to wydarzenie przygotował oficjalny sponsor gali, czyli zakłady bukmacherskie Fortuna. Na tej podstawie można spróbować przewidzieć wyniki walk KSW 61.

Typy na KSW w przypadku gali 61 zapowiadają się niezwykle ciekawie. Wyniki walk KSW 61, na papierze, najłatwiej przewidzieć w pojedynkach Salahdine Parnasse vs Filip Pejić i Patrik Kincl vs Tomasz Romanowski. W tych walkach kursy na Parnasse'a i Kincla są bowiem najniższe na całej gali. Triumf Francuza oszacowano na kurs 1.25, a Czecha – 1.30.

Najbardziej wyrównanie, jeśli chodzi o KSW 61 wyniki walk, zapowiada się natomiast pojedynek Roman Szymański vs Donovan Desmae, w którym kursy wynoszą odpowiednio 1.75 i 2.05.

Wyniki KSW 61:

Mariusz Pudzianowski pokonał Łukasza Jurkowskiego przez TKO, runda 3
Salahdine Parnasse pokonał Filipa Pejicia przez poddanie, runda 2
Patrik Kincl pokonał Tomasza Romanowskiego przez TKO, runda 2
Darko Stosić pokonał Michała Kitę przez TKO, runda 1
Roman Szymański pokonał Donovan'a Desmae przez jednogłośną decyzję sędziów
Karolina Owczarz pokonała Monikę Kucinić przez jednogłośną decyzję sędziów
Ivan Erslan pokonał Przemysława Mysialę przez TKO, runda 1
Damian Stasiak pokonał Andrija Leznieva przez poddanie, runda 1
Adam Niedźwiedź pokonał Jakuba Kamieniarza przez poddanie, runda 2

KSW 61 – podsumowanie

KSW 61 podsumowanie będzie nieco inne, niż jak to miało miejsce w przypadku ostatnich gal KSW. Na hali pojawią się bowiem kibice, co z pewnością będzie sporym przeżyciem zarówno dla samych fanów, jak i organizatorów czy zawodników. Nie ulega bowiem wątpliwości, że zupełnie inaczej walczy się przy pustych trybunach, a inaczej, gdy danego wojownika niesie doping tysięcy fanów. O tym, jak wypali pierwsza gala z kibicami od wielu miesięcy, przekonamy się już w sobotę.