Już dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami wydarzenia Prime MMA 8! Organizacja przygotowała wiele ciekawych zestawień. W jednej z żeńskich walk zmierzą się Wiola Kotelecka i Kasia Kubiak! O której godzinie jest walka?

Kotelecka vs Kubiak - data

Pojedynek Koteleckiej z Kubiak odbędzie się podczas Prime MMA 8, które jest zaplanowane na sobotę 13 kwietnia 2024 roku. Transmisja z gali ma rozpocząć studio już o godzinie o 20:00, a zaraz po nim nastąpią pierwsze walki z karty wstępnej.

Galę Prime MMA 8 można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Z naszym kodem promocyjnym TOTALbet uzyskasz trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN niewymagające obrotu! W przypadku przegranej środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

bonus prime mma 8

O której godzinie walka Kotelecka vs Kubiak?

Pojedynek, w którym Wiola Kotelecka zmierzy się z Kasią Kubiak, jest pierwszym starciem karty głównej wydarzenia. Według dostępnych informacji możemy się go spodziewać o godzinie 21:00. Nie zawsze jednak przebieg gali idzie zgodnie z planem. Z tego też względu zachęcamy do obserwowania relacji tekstowej i wyników na żywo Prime MMA 8. Dzięki temu nie przegapicie żadnej walki.

Wszystkie walki Prime Show MMA 8