W profesjonalnych galach zawodnicy biorą udział w licznych wywiadach, programach telewizyjnych oraz konferencjach, które przeważnie odbywają się z udziałem zawodników występujących w głównej walce wieczoru. Bez wątpienia najważniejsze starcia i popularne nazwiska przyciągają największą uwagę mediów. Pozostali zawodnicy przeważnie spotykają się tylko podczas ceremonii ważenia i w wymianie face to face. Federacja FAME MMA poszła z tą formą nieco dalej, organizując konferencje z udziałem wszystkich zawodników.

JAK WYGLĄDA KONFERENCJA FAME MMA?

konferencja fame mma wygląd

FAME MMA w przypadku każdej gali organizuje dwie oficjalne konferencje. Pierwsza odbywa się przeważnie miesiąc przed datą rozpoczęcia imprezy, a druga tydzień dokładnie tydzień przed galą. Przed każdą konferencją w miejscu, w którym się odbywa, przyjeżdża mnóstwo reporterów i reporterek, które przeprowadzają z zawodnikami wywiady. FAME MMA z każdą edycją przyciąga coraz większą uwagę mediów, profesjonalnych zawodników i znane osobistości w polskich mediach. Od kilku edycji organizatorzy mocno zadbali o profesjonalną oprawę konferencji fame mma, dbając szczegółowo o dobre oświetlenie, aranżację zawodników wraz z towarzyszącą im muzyką, ring girls, a także ochroną, która często ma pełne ręce roboty, gdy konflikt pomiędzy zawodnikami podczas konferencji doprowadza do wszczęcia bójki.

 

 

Prowadzącym galę od pierwszej edycji z małymi przerwami jest Arkadiusz „Pan” Pawłowski znany jako artysta kabaretowy, stand-uper i założyciel kabaretu „Pod Napięciem”. Arkadiusz Pawłowski ma za zadanie wypytywać zawodników o szczegóły związane z ich życiem w mediach społecznościowych, treningami, konfliktami i planami na kolejne walki. Na konferencji obecni są także dwaj bardzo rozpoznawalni szczególnie przez młodszą publikę włodarze, którzy są współwłaścicielami federacji FAME MMA. Mowa tutaj oczywiście o Michale „Boxdelu” Baronie i Wojciechu Goli. Obaj panowie zawsze rozpoczynają oficjalne konferencje, wymieniają sponsorów i dbają o udany przebieg konferencji fame mma, czasem wtrącając swoje zdanie o zawodnikach. Każda konferencja podzielona jest na kilka części z udziałem innych zawodników. Organizatorzy ustawiają to w sposób adekwatny do popularności i zainteresowania, dlatego ostatnia część konferencji wzbudza największe emocje i przyciąga bardzo dużo widzów przed komputerami i smartfonami. Na ostatniej konferencji FAME MMA 8 zdecydowanie show skradł pojedynek Don Kasjo kontra Marcin Najman oraz Marcin Dubiel kontra Kacper Błoński.

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ KONFERENCJA FAME MMA?

kiedy konferencja fame mma

8 edycja gali FAME MMA za nami, a kolejna planowana jest najprawdopodobniej w lutym lub marcu 2021 roku. Organizatorzy nie potwierdzili jeszcze informacji związanych z 9 edycją, dlatego nie wiadomo jeszcze, gdzie odbędzie się konferencja fame mma na następnej gali i kiedy będzie miało to miejsce. Jeśli gala odbyłaby się na przełomie luty-marzec to konferencja fame mma mogłaby się odbyć już w styczniu następnego roku.

TRANSMISJA KONFERENCJI FAME MMA

Wszystkie części konferencji fame mma można obejrzeć na żywo na oficjalnym kanale youtube FAME MMA zupełnie za darmo bez konieczności wykupienia PPV. Warto również sprawdzać oficjalną stronę federacji, na której pojawią się informacje na temat karty walk oraz gdzie i kiedy odbędzie się gala i transmisja konferencji fame mma. Zobacz gdzie oglądać fame mma.


Ile konferencji organizuje FAME MMA przed galą?
FAME MMA w przypadku każdej gali organizuje dwie oficjalne konferencje. Pierwsza odbywa się przeważnie miesiąc przed datą rozpoczęcia imprezy, a druga tydzień dokładnie tydzień przed galą.
Gdzie oglądać konferencję FAME MMA online?
Wszystkie części konferencji fame mma można obejrzeć na żywo na oficjalnym kanale youtube FAME MMA zupełnie za darmo bez konieczności wykupienia PPV.