Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Na najbliższym Euro nie zabraknie także reprezentantów Polski. Bukmacher Fuksiarz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i oferuje promocję, w której do zgarnięcia są między innymi bilety na mecz Polski na Euro.

Kod promocyjny FuksiarzTYPERVIP
Wymagane zdarzenieDowolne zdarzenia z oferty zakładów sportowych
NagrodaGłówna nagroda promocji to bilety na mecz Francja vs Polska na Euro 2024
ObrótW ciągu 72h na kuponach AKO, min. kurs poj. zdarzenia 1.40

Euro 2024 rozpocznie się już 14 czerwca. Biało-czerwoni 25 czerwca w ramach starcia grupowego zmierzą się z faworyzowaną Francją. Główną nagrodą promocji Kolekcjoner jest podwójny wyjazd na wspomniany mecz. Jakie są warunki promocji?

Jak wziąć udział w Kolekcjonerze?

Do bonusu należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie promocji. W dniach 26.04 - 16.06.2024 do godz. 23:59 stawiaj zakłady typu AKO (min. 2 zdarzenia). Minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Dotyczy wyłącznie oferty sportowej przedmeczowej oraz live. W rankingu liczy się stawka i ilość selekcji. Punkty zostaną przyznane niezależnie, czy kupon jest wygrany, czy przegrany (stawka x ilość selekcji). Dla przykładu: 50 PLN x 5 spotkań na kuponie = 250 punktów. Kupony muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 16.06.2024.

  • Zarejestruj konto w Fuksiarz z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Równolegle możesz otrzymać bonus powitalny
  • Dołącz ręcznie do promocji i stawiaj kupony AKO
  • Kurs ogólny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50
  • Dotyczy oferty przedmeczowej oraz live na zakłady sportowe
  • Każdy postawiony kupon, to większa ilość punktów do rankingu, którego zwycięzca otrzyma bilety na mecz Polski

Za 1. miejsce w promocji otrzymasz podwójne zaproszenie na mecz Francja vs Polska w dniu 25.06.2024 oraz 2 koszulki reprezentacji. Za 2. miejsce można otrzymać freebet 2000 PLN oraz koszulkę Polski. Z kolei za miejsce 3 gracz zgarnie freebet 1750 PLN i koszulkę kadry. Premiowanych jest pierwszych 50 miejsc. Kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout nie są uwzględniane w promocji.

Spełniając szczegółowe warunki możesz uzyskać lepszy mnożnik punktów (1.25). Stanie się tak, gdy na kuponie znajdą się co najmniej dwa zakłady z oferty na żywo lub stawka kuponu będzie wynosiła min. 100 PLN, lub kupon zostanie postawiony przez aplikację mobilną.

Obrót

  • Freebet jest ważny 72h od przyznania
  • Możesz wykorzystać go na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z kursem każdego zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.40
  • Freebet nie może zostać wykorzystany na Sporty Wirtualne, zakłady specjalne, zakłady na gry karciane oraz 'Cashback bez limitu' i 'Mega kursy boost'