Powoli zapełnia się karta walk KSW Epic. Dziś poznaliśmy kolejne zestawienie, które pojawi się na tej gali. Do klatki KSW powróci Josh Barnett. Były mistrz UFC na zasadach grapplingu zmierzy się z aktualnym czempionem polskiej organizacji - Philem de Friesem!

Phil de Fries vs Josh Barnett na KSW Epic

Organizacja KSW na swój oficjalny profil wrzuciła wyzwanie Josha Barnetta w kierunku Phila de Friesa. Amerykanin stwierdził, że chce zmierzyć się z aktualnym mistrzem KSW wagi ciężkiej na zasadach grapplingu.

Organizacja KSW od dłuższego czasu nie potrafi znaleźć godnego rywala dla Phila de Friesa. Brytyjczyk dosłownie miażdży kolejnych rywali zwycięża bez większych problemów. Tym razem polska federacja uznała, że skoro nikt nie potrafi pokonać de Friesa w MMA, to zestawi go w grapplingu z 46-letnim Barnettem.

Josh Barnett swoją ostatnią walkę stoczył w październiku 2020 roku. Zdecydowanie pokonał wtedy w walce na gołe pięści na gali Genesis Marcina Różalskiego, który został do tego stopnia sponiewierany, że nie był w stanie kontynuować walki po drugiej rundzie.