Dzisiaj wieczorem zobaczymy kolejną galę organizowaną przez federację Prime Show MMA. Na wydarzenie Prime MMA zostało przygotowanych wiele niezwykle ciekawych zestawień. W jednym z nich Kolar zmierzy się z Lasikiem. O której godzinie jest walka?

Kolar vs Lasik - data

Walka, podczas której Przemysław "Kolar" Kolarczyk zawalczy z Jakubem Lasikiem została zaplanowana na Prime MMA 8, które ma odbyć się w sobotę 13 kwietnia 2024 roku. Transmisję gali rozpocznie studio, a tuż po nim zobaczymy pierwsze starcia tego wydarzenia.

Galę Prime MMA 8 można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Z naszym kodem promocyjnym TOTALbet uzyskasz trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN niewymagające obrotu! W przypadku przegranej środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

bonus prime mma 8

O której godzinie walka Kolar vs Lasik?

Pojedynek, w którym Kolar zmierzy się w klatce z Jakubem Laskiem to drugie starcie w karcie głównej pojedynków na to wydarzenie. Z tej racji ich walki możemy się spodziewać około godziny 21:20. Może się zdarzyć, że zwyczajowo przebieg gali i pory konkretnych starć się zmienią. Dlatego też obserwujcie relację tekstową i wyniki na żywo Prime MMA 8, aby niczego nie przegapić.

Wszystkie walki Prime Show MMA 8