Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me
Kod Promocyjny Traf
1 marca 2021

Dla wszystkich wprawionych graczy przyzwyczajonych do konwencjonalnych zakładów bukmacherskich mamy niestety złą wiadomość. Pomimo silnego trendu do obdarowywania nowych typerów licznymi bonusami i voucherami przez klasycznych buków, sytuacja prezentuje się zgoła inaczej przy obstawianiu wyścigów konnych. Tutaj niestety organizatorzy mniej chętnie oferują tego typu profity, w związku z czym na ten moment żaden kod promocyjny Traf nie pojawił się w ofercie tego buka. Być może w przyszłości sytuacja ta ulegnie zmianie. Wówczas na pewno Was o tym poinformujemy!

Bukmacher TRAF

Do niedawna firma TRAF kojarzyła się z wyścigami konnymi na sopockim hipodromie, wrocławskim torze Partynice oraz na warszawskim Służewcu. Pod koniec lipca tego roku firma przeniosła jednak swoją działalność również do internetu, dzięki czemu można typować gonitwy również online.

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. jest spółką grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego, a sprzedażą zakładów na wyścigi konne zajmuje się od 2010 roku. Firma posiada liczne punkty naziemne, w tym między innymi w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu czy Warszawie. W tym ostatnim mieście, przy ulicy Kijowskiej 1, mieści się siedziba bukmachera.

Do dyspozycji gracza jest kilka możliwości zawierania zakładów. Najpopularniejszym jest oczywiście wytypowanie na konia, który wygra daną gonitwę. Koszt takiego zakładu wynosi 5 zł.

Czekamy na rozwój Traf, bo typowanie wyścigów konnych z pewnością jest ciekawym obszarem do zagospodarowania na polskiej scenie bukmacherów!

Wyścigi konne są w Polsce niszą. Cieszą się umiarkowanym zainteresowaniem, a fani tego typu rozrywki są małą społecznością. Trudno jednak odmówić im zaangażowania – być może właśnie dzięki swojego rodzaju elitarności Traf przyciąga kolejnych graczy. Co jednak dokładnie ma do zaoferowania bukmacher? Czy proponuje jakiegoś rodzaju bonusy lub kody promocyjne? Jak rozpocząć swoją przygodę z wyścigami konnymi? Zachęcamy do przeczytania naszego wpisu, aby otrzymać odpowiedzi na powyższe pytania.

Czy bukmacher TRAF jest legalny?TAK
Co można obstawić u bukmachera TRAF?Wyścigi konne
Czy u bukmachera TRAF jest zakład bez ryzyka?NIE

Bonus na start Traf – jak uzyskać?

Bonus Traf

Aby skorzystać w pełni z oferty legalnego polskiego bukmachera, należy zarejestrować się w serwisie. Dopiero przejście przez proces weryfikacji pozwala na udział w grze. W związku z tym bukmacher Traf wymaga podania m.in. danych osobowych w formie skanów dokumentów. Ponadto należy podać, czy pełni się eksponowane stanowisko polityczne (wymaga tego ustawa z 2018 roku). Członkowie rodzin polityków i ich bliscy współpracownicy również muszą zaznaczyć odpowiednią opcję.

Sam proces weryfikacji konta trwa maksymalnie 15 minut. Po tym czasie można odebrać maila potwierdzającego pomyślną rejestrację. Czy w związku z tym można wtedy wykorzystać bonus na start Traf? Niestety nie. Bukmacher nie wprowadził jeszcze do swojej oferty takiej opcji. Istnieje spora szansa, że pojawi się w najbliższej przyszłości. To dość standardowa promocja u niemal wszystkich bukmacherów, włącznie z tymi proponującymi wyścigi konne. Dlatego bonus na start Traf z dużą dozą prawdopodobieństwa wkrótce znajdzie się w ofercie. Na razie rejestracja nie wiąże się z żadnymi nagrodami powitalnymi.

A jak mógłby wyglądać początkowy bonus Traf? W pozostałych serwisach zajmujących się zakładami wzajemnymi można znaleźć m.in. darmowy lub ubezpieczony zakład. Dzięki niemu pierwsze obstawianie wygranej jest bezpieczne, co stanowi znakomity sposób na rozpoczęcie swojej przygody z wyścigami konnymi. Niestety bukmacher Traf jeszcze nie przewidział takiego rozwiązania.

Kod promocyjny Traf – na jakie gry można wykorzystać?

Kod promocyjny Traf

Bukmacher specjalizuje się wyłącznie w wyścigach konnych. Zaletą takiego podejścia jest bardziej rozbudowana oferta zakładów Traf. Oprócz zwyczajowego obstawiania zwycięskiego konia Traf proponuje jeszcze:

– Porządek (PDK). Polega on na wskazaniu koni, które zajmą 1. oraz 2. miejsce. Nie ma jednak wymogu typowania kolejności.

– Dwójka. (DWJ). W tym przypadku obowiązują zasady podobne do Porządku, ale określenie miejsca koni musi być precyzyjne.

– Trójka (TRJ). Zasady ja wyżej, ale dotyczą trójki koni.

– Czwórka (CZW). Bez zmian w stosunku do powyższych zasad, ale z czwórką koni.

Od razu widać potencjał na różnego rodzaju promocje. Kod bonusowy Traf z pewnością przydałby się zwłaszcza początkującym graczom. Niestety, również w tym przypadku nie istnieje żaden kod promocyjny Traf. To wielka szkoda dla miłośników wyścigów konnych. Nawet najbardziej zaangażowani gracze nie zostają nagrodzeni swoim przywiązaniem do oferty bukmachera. Trudno przewidzieć, czy jakikolwiek bonus Traf pojawi się w przewidywalnej przyszłości. Marka raczej nie stawia na tego typu promocje.

Na razie bukmacher proponuje coś, co może przypominać swojego rodzaju kod bonusowy Traf. Mowa o systemie BOX. Można go wykorzystać we wszystkich zakładach jednogonitwowych. Wyjątkiem są – naturalnie – zakłady zwyczajne (czyli dotyczące tylko jednego konia). System BOX pozwala na przewidzenie każdej kombinacji spośród wytypowanych koni. Choć nie jest to właściwy kod promocyjny Traf, to zasada jego działania jest trochę zbliżona do np. bezpiecznych zakładów. Nie wiąże się to jednak z żadną kwotą do przeznaczenia na wyścigi.

Traf oferuje jeszcze system ŚCIANA. Kupon z odpowiadającym mu znakiem pozwala wytypować wszystkie konie, które biorą udział w gonitwie. To jednak wciąż nie jest kod bonusowy Traf, jakiego oczekiwaliby wytrawni gracze. Oczywiście ŚCIANA znacząco zwiększa szansę na wygraną, niemniej nie można tego określić jakimkolwiek bonusem.

Pozostali bukmacherzy na rynku oferują m.in. zakłady bez depozytu do określonej kwoty, bonusy bukmacherskie do zakładów (np. 100% do 2000 zł) czy freebet. Niektórzy z nich mają nawet własne programy lojalnościowe. Brak podobnych rozwiązań w przypadku profesjonalnych wyścigów konnych z pewnością wyróżnia Traf na tle konkurencji.

Bonus Traf – kiedy się spodziewać?

Kod polecający Traf

Bukmacher na razie nie komunikuje swoich planów na przyszłość. Ciężko więc stwierdzić, kiedy – i czy w ogóle – pojawią się jakieś promocje. Traf funkcjonuje na zakładowym rynku online od niedawna. Rozpoczął działalność w sieci dopiero w 2019 roku. Istnieje więc spora szansa, że wraz z biegiem czasu pojawi się bardziej rozbudowana oferta, która ma na celu przyciągnąć niezdecydowanych. A w niej może znajdować się kod bonusowy Traf.

Osobom, którym zależy na promocjach i bonusach powitalnych sugerujemy odłożyć rejestrację jeszcze na jakiś czas. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem wyścigów konnych, to bukmacher Traf ma naprawdę solidną ofertę, która nie znudzi się przez długie lata. Chociażby z tego powodu warto przyjrzeć się mu bliżej.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Co można obstawiać u bukmachera Traf?

Główną działalnością bukmachera Traf są wyścigi konne.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x