Zakłady bukmacherskie w Polsce można obstawiać jedynie u legalnych bukmacherów posiadających stosowną licencję ze strony Ministra Finansów. Zanim przejdziemy do obszernej oferty zakładów tego bukmachera i sprawdzimy, czy możemy wykorzystać bonus powitalny Traf, warto zorientować się w kwestii tego, czy obstawianie zakładów za pośrednictwem serwisu internetowego i punktów naziemnych Traf jest legalne. Traf zakłady wzajemne Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku bukmacherskim od 2010 roku i zarejestrował się w Warszawie. Przez wiele lat bukmacher świadczył swoje usługi jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych. W 2018 roku pojawiła się jednak informacja, że firma planuje rozszerzyć swoją działalność także na serwis internetowy. 30 listopada 2018 roku wydana została licencja nr PS4.6831.3.2018, która pozwoliła firmie przyjmować zakłady przez Internet. Traf mógłby wdrożyć kod promocyjny na start, który zdecydowanie zachęca klientów.

traf bukmacher

Biorąc pod uwagę, że Traf zakłady wzajemne to licencjonowany bukmacher, Traf rejestracja jest oczywiście legalna. Ponadto, gracze korzystający z usług tego bukmachera muszą oczywiście pamiętać o tym, że obowiązuje Traf podatek od wygranej oraz podatek od stawki zakładu. O tej kwestii powiemy więcej w następnych akapitach. Reasumując, Traf zakłady wzajemne to legalny, polski bukmacher, z usług którego można bezpiecznie korzystać w punktach oraz przez Internet.

Jakie zakłady można obstawiać w serwisie Traf? - kod promocyjny

Traf zakłady bukmacherskie to rodzimy ekspert w dziedzinie wyścigów konnych. Co więcej, na chwilę obecną, w tym serwisie obstawimy wyłącznie wyścigi konne. Pomimo niszowej dyscypliny, zakłady bukmacherskie Traf cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony graczy. Coraz częściej możemy spotkać się z pytaniem o to, w jaki sposób obstawiać zakłady sportowe Traf. Postanowiliśmy zatem omówić najważniejsze rodzaje zakładów. Przypomnijmy, że dzielimy je na zakłady jednogonitwowe oraz wielogonitwowe.

Czy bukmacher TRAF jest legalny?TAK
Co można obstawić u bukmachera TRAF?Wyścigi konne
Czy u bukmachera TRAF jest zakład bez ryzyka?NIE

traf zakłady konne

✔️Jednogonitwowe zakłady sportowe Traf

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z typowaniem wyścigów konnych, zalecamy rozpocząć od prostych zakładów jednogonitwowych. Oferta Traf zakłady bukmacherskie jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu, coś dla siebie znajdą także osoby, które nigdy wcześniej nie typowały gonitw konnych. Na początek dobrze sprawdzą się zakłady: Zwyczajny oraz Porządek. Oto dostępne opcje:

 • Zwyczajny (ZWC) – to najprostszy zakład bukmacherski Traf, który pozwala graczom wskazać konkretnego konia, który zwycięży w gonitwie,
 • Porządek (PDK) – w ramach tych zakładów gracze typują kolejność wyścigu, wskazując dwa konie, które zajmą pierwsze oraz drugie miejsce. Konie można podać w dowolnej kolejności,
 • Dwójka (DWJ) – ten zakład bukmacherski Traf jest bardzo podobny do PDK, tyle tylko, że obstawiamy dwa zwycięskie konie w prawidłowej kolejności,
 • Trójka (TRJ) – gracz typuje konie, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Aby wygrać, gracz musi wskazać konie we właściwej kolejności,
 • Czwórka (CZW) – to nieco trudniejsze zakłady sportowe Traf, w ramach których gracz musi prawidłowo wytypować cztery pierwsze konie w dobrej kolejności.

Wielogonitwowe zakłady bukmacherskie Traf

Jeśli wiesz co nieco na temat wyścigów konnych, zawsze możesz zdecydować się na nieco bardziej złożone Traf zakłady sportowe wielogonitwowe. Wydarzenia na torach wyścigowych składają się nawet z kilkudziesięciu gonitw. Traf zakłady bukmacherskie oferta została opracowana na podstawie sprawdzonych systemów obstawiania zakładów na wyścigi konne. Poniżej prezentujemy najważniejsze, wielogonitwowe Traf zakłady bukmacherskie:

 • Dubla (DBL) – polega na wskazaniu koni, które wygrają dwie pierwsze gonitwy. Dubla można łączyć z zakładem Dwójką lub Trójką,
 • Tripla (TPL) – zakłady, w których gracz typuje konie, które zwyciężą w trzech pierwszych gonitwach. Podobnie, jak w przypadku DBL, można dołączyć jednogonitwowe Traf zakłady online,
 • Kwinta (KWN) – ten zakład bukmacherski Traf pozwoli na wskazanie koni, które zwyciężą w pierwszych pięciu gonitwach,
 • Septyma (SPT) – gracz typuje konie, które wygrają w pierwszych siedmiu gonitwach.

Gracze muszą pamiętać o tym, że oferta Traf zakłady bukmacherskie pozwala graczom łączyć zakłady jednogonitwowe z wielogonitwowymi. Przykładowo, zakład TPL/TRJ polega na wytypowaniu trzech zwycięskich koni w trzech pierwszych gonitwach.

Oferta Traf na zakłady systemowe

Najbardziej zaawansowane Traf zakłady sportowe pozwalają na budowanie skomplikowanych kuponów, w których możemy przewidywać różne warianty wyników, zwiększając szanse na zwycięstwo. Weźmy chociażby zakład Tripla. Wybieramy trzy konie, które naszym zdaniem przybiegną do mety jako pierwsze. W ramach zakładów systemowych wybieramy wszystkie kolejności, w jakiej te trzy konie mogą pojawić się na mecie.

Oferta Traf zakłady bukmacherskie oddaje do dyspozycji graczy dwa rodzaje zakładów systemowych. Pierwszym z nich jest BOX, w którym typujemy wszystkie możliwe kombinacji z wybranych zakładów, np. Czwórka. Z kolej ŚCIANA to Traf zakłady sportowe, w której typujemy możliwe kombinacje zwycięzców, a na dalszych miejscach wybieramy dowolnego konia. Przykładem jest Czwórka: gracz typuje wszystkie kombinacje na pierwsze i drugie miejsce, a na trzecie i czwarte wybiera dowolne konie. Traf zakłady online w odmianie systemowej są bardziej złożone i wymagają już nieco więcej wprawy i wiedzy na temat tej dyscypliny.

Bonus powitalny Traf

Traf zakłady online są dostępne w sieci od niedawna. Wcześniej bukmacher funkcjonował jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych, gdzie zasłużył na bardzo pozytywne Traf opinie. Chociaż wyścigi konne należą do niszowych dyscyplin, wielu graczy zastanawia się nad założeniem konta. Pojawiają się pytania o kod promocyjny Traf. Tutaj niestety mamy dla graczy złą wiadomość, ponieważ na dzień dzisiejszy Traf bonus na start nie jest dostępny. Gdyby tylko jakikolwiek bonus powitalny Traf pojawił się w ich ofercie, będziemy o tym niezwłocznie informować.

Z pewnością jest to duże zaskoczenie dla wielu graczy. W końcu atrakcyjny bonus powitalny Traf mógłby zachęcić dużą liczbę osób do założenia konta. Biorąc pod uwagę, że tak zaawansowana oferta Traf na zakłady konne jest nowością na polskim rynku, mile widziany byłby bonus Traf bez depozytu, który zostałby uaktywniony po rejestracji konta. W ten sposób, gracze mogliby bez ryzyka obstawić pierwsze zakłady na gonitwy konne. Graczy zachęciłby też freebet Traf czy bonus bez depozytu Traf, niestety jednak na ten moment nie mogą oni na to liczyć.

Atrakcyjny Traf bonus na start mógłby zaoferować klientom zakład bez ryzyka lub premię powitalną. Czy Traf bukmacher oferta wsłucha się w oczekiwania swoich klientów i postanowi zadbać o atrakcyjny pakiet powitalny? O tym przekonamy się już niebawem. Naszym zdaniem, wcześniej czy później Traf bonus na start na pewno pojawi się w serwisie. Pozostają jedynie pytania o to, w jakiej formie dostępny będzie bonus, a także, czy obowiązywać będzie kod promocyjny Traf przy rejestracji. Jeżeli kod bonusowy Traf zostanie utworzony, istnieje duża szansa, że jego zastosowanie pozwoli nam na odebranie promocji na start, jaką może być freebet Traf czy cashback Traf.

Zakłady bez ryzyka Traf kod promocyjny

Jedną z najpopularniejszych promocji bukmacherskich jest oczywiście zakład bez ryzyka, który umożliwia graczom postawienie zakładu bez obaw o poniesienie strat. W razie przegranej, środki są zwracane na nasze konto. Może być to również określane jako cashback Traf, choć poprawniejszą formą byłby bezpieczny zakład. Często pojawia się pytanie o to, czy Traf cashback to promocja, z której mogą skorzystać nowi gracze. Niestety, na chwilę obecną zakład bez ryzyka Traf nie jest jeszcze dostępny w serwisie. Musimy jednak pamiętać o tym, że bukmacher dopiero rozwija swoją działalność internetową, a co za tym idzie, cashback traf wciąż może pojawić się w ofercie bukmachera.

Bez wątpienia Traf zakład bez ryzyka byłby sporym udogodnieniem, który zachęciłby sporą liczbę klientów do zarejestrowania konta w ty miejscu. Szczególnie, że promocja taka jak Cashback Traf zawsze cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Oczywiście, świadczą o tym przypadki innych bukmacherów oferujących tę promocję. Warto sprawdzić chociażby opinie o Fortunie. Gdy tylko taka promocja pojawi się u bukmachera, zakład bez ryzyka Traf zasady zostaną zaktualizowane. Dzięki temu, gracze będą mogli w pełni wykorzystać potencjał tej promocji bukmacherskiej. Możemy domniemywać, że jeśli bonus powitalny Traf powstanie, znajdzie się w nim miejsce na takie typu promocje, jak i na bonus bez depozytu Traf.

Wyścigi konne wciąż stanowią mało popularną dyscyplinę i niewielu graczy dysponuje wiedzą i doświadczeniem o tej formie rywalizacji. Zakład bez ryzyka Traf byłby zatem sporym udogodnieniem, który pozwoliłby sprawdzić, czym właściwie są takie zakłady. Wydaje się zatem całkiem prawdopodobne, że Traf Cashback w niedalekiej przyszłości pojawi się w ramach oferty powitalnej. Oprócz tego ciekawym udogodnieniem mógłby być freebet Traf. Ten zapewne byłby zapewniany graczom, którzy wykorzystali kod promocyjny Traf.

Oczywiście Traf zakład bez ryzyka nie musi być jedynie rodzajem promocji powitalnej. Duża liczba bukmacherów oddaje do dyspozycji swoich klientów takie promocje przy okazji ważnych wydarzeń. Domyślamy się, że najsłynniejsze gonitwy konne w Polsce to dobra okazja, aby wprowadzić Traf zakład bez ryzyka dla swoich klientów zainteresowanych obstawianiem tej dyscypliny. Freebet Traf mógłby być przyznawany stałym klientom, a nie tylko świeżo zarejestrowanym.

Jak wykorzystać Traf kod promocyjny zakład bez ryzyka?

Jak już mówiliśmy, na chwilę obecną bukmacher nie zdecydował się na to, aby wprowadzić Traf cashback do swojej oferty. Jeśli jednak to nastąpi, dokładnie przeanalizujemy zakład bez ryzyka Traf zasady, aby pomóc graczom w wykorzystaniu potencjału tej promocji. Bukmacherzy posiadający taką promocję w swojej ofercie mogą liczyć na dużą liczbę nowych rejestracji, jako iż wiele osób postrzega zakład bez ryzyka jako promocję bardziej opłacalną od tradycyjnej premii depozytowej. Nierzadko z takimi promocjami wiąże się też wpisanie określonego hasła, którym tutaj byłby kod bonusowy Traf.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy w zakresie promocji na start, jaką jest bonus powitalny Traf wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zdecyduje się wprowadzić Cashback traf do swojej oferty promocyjnej. Bukmacher stale się rozwija i można powiedzieć, że dopiero oswaja się z polskim rynkiem bukmacherskim. Kto wie, być może w perspektywie lat pojawi się nie tylko Cashback Traf, ale również wprowadzone zostaną zakłady z innych dyscyplin sportowych, poza wyścigami konnymi. Bukmacher bez wątpienia ma duży potencjał do rozwoju, a zakład bez ryzyka Traf zasady mógłby pomóc w pozyskaniu nowych graczy. Dopełnieniem oferty powitalnej byłby bonus bez depozytu Traf lub freebet Traf.

Jak założyć konto krok po kroku Traf?

Obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Traf jest możliwe po zarejestrowaniu konta. W serwisie dostępna jest szybka i wygodna Traf rejestracja bez dowodu. W ten sposób można założyć konto tymczasowe. Jeśli zastanawiasz się, jak przebiega Traf rejestracja, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy instrukcję, która pozwoli przejść cały proces krok po kroku:

 1. Przejdź do strony internetowej trafonline.pl i kliknij w przycisk „zarejestruj się”,
 2. Uzupełnij wszystkie wymagane dane: Imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, numer telefonu, PESEL, datę urodzenia, numer dowodu osobistego, adres zamieszkania oraz dane konta bankowego,
 3. Z czasem, formularz rejestracyjny może zostać wzbogacony o okienko: kod bonusowy Traf. Wykorzystując taki kod możesz zagwarantować sobie ekskluzywny bonus na start Traf,
 4. Kolejnym krokiem jest akceptacja regulaminu, zgody prawne oraz oświadczenia,
 5. Dysponujesz już kontem tymczasowym, ale do nieograniczonej swobody w korzystaniu z serwisu wciąż potrzebna jest weryfikacja konta,
 6. Czas na pierwsze Traf logowanie. W tym miejscu zostaniesz poproszony o podanie limitów gry dziennych i miesięcznych. Możesz ustawić domyślne ustawiania sugerowane przez bukmachera,
 7. Aby pomyślnie zweryfikować swoje konto, załącz skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. W ciągu najbliższych kilku godzin Twoje konto zostanie w pełni zatwierdzone. I to w zasadzie wszystko, Traf rejestracja dobiegła właśnie końca.

Warto zwrócić uwagę na to, że Traf rejestracja bez dowodu jest możliwa tylko w ograniczonym tego słowa znaczeniu. Podczas samej rejestracji nie załączamy dokumentu, ale musimy podać jego dane. Ponadto, tymczasowe konto nie pozwoli na skorzystanie z podstawowych funkcji serwisu. W związku z tym, jeśli zastanawiasz się nad tym, jak założyć konto krok po kroku Traf, sugerujemy, aby od razu, już po pierwszym zalogowaniu zweryfikować swoje konto. W przyszłości może pojawić się także opcja, by uzupełnić kod promocyjny Traf. Jeśli taka możliwość powstanie, wskażemy jaki jest kod bonusowy Traf, abyście mogli go wykorzystać i otrzymać ofertę powitalną, w ramach której prawdopodobnie będziecie mogli zdobyć przykładowo bonus bez depozytu Traf.

Jak odebrać bonus powitalny Traf?

Bukmacher wciąż nie posiada oferty powitalnej, co wpływa na ograniczone zainteresowanie. Jesteśmy przekonani, że rozbudowane zakłady bukmacherskie ofertą wyścigów konnych jest w stanie zyskać popularność wśród dużej liczby graczy. Jednak wielu z nich czeka na to, aż kody Traf będą dostępne, aby móc odebrać atrakcyjny bonus na start Traf. Jak już mówiliśmy, mile widziany jest szczególnie bonus Traf bez depozytu, a także zakład bez ryzyka, w celu zapoznania się z zakładami na wyścigi konne bez ryzyka poniesienia strat.

W przyszłości potrzebne będą również dopracowane promocje Traf, które pozwolą utrzymać zadowolenie aktywnych klientów. Traf bukmacher oferta sama w sobie jest adresowana do koneserów wyścigów konnych. To sprawia, że graczy nastawionych na inne dyscypliny przyciągną jedynie promocje i bonusy. Traf zakłady bukmacher online funkcjonuje w sieci od niedawna, dlatego możemy się spodziewać, że Traf kody promocyjne już niedługo będą dostępne. Jeżeli jakikolwiek kod bonusowy Traf zostanie aktywowany, niezwłocznie opublikujemy wpis na ten temat.

Co zrobić w przypadku problemów przy rejestracji?

Jeśli jest to Twoje pierwsze konto bukmacherskie i chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie sprawnie i szybko, skorzystaj z powyższego poradnika, jak założyć konto krok po kroku Traf. Proces rejestracji nie jest skomplikowany i nie powinieneś natrafić na żadne nieoczekiwane problemy. Jeśli jednak rejestracja lub pierwsze Traf logowanie okaże się problematyczne, skontaktuj się z biurem obsługi. Pracownicy serwisu postarają się jak najszybciej udzielić odpowiedzi, która pomoże Ci w rozwiązaniu problemu.

Wielu typerów pyta o to, czy Traf rejestracja bez dowodu jest możliwa. W teorii, podczas rejestracji nie załączamy skanu dokumentu, ale używamy danych swojego dowodu osobistego. Ponadto, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji serwisu, wciąż musimy zweryfikować nasze konto. A zatem, po tym jak przejdziemy pierwsze Traf logowanie i ustawienie limitów gry, warto przejść do sekcji weryfikacji, aby od razu dopełnić wszystkich formalności przy otwieraniu nowego konta.

Traf aplikacja mobilna

Sporym minusem we wstępnej fazie działalności bukmachera jest brak aplikacji Traf mobile. Coraz większa liczba graczy decyduje się na obstawianie zakładów bukmacherskich w tej formie. Dlatego, mamy nadzieję, że już niebawem pojawi się aplikacja Traf Android oraz iOS. Bowiem pozwolą one na korzystanie z nowoczesnych zakładów na wyścigi konne także za pośrednictwem smartfona oraz tableta. Jeśli interesuje nas korzystanie z Traf smartphone, na ten moment możemy skorzystać z mobilnej wersji strony internetowej.

Aplikacja Traf być może pojawi się już w najbliższych miesiącach. Bukmacher na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna dla dalszej działalności jest dopracowana aplikacja Traf Android i iOS. Dobra aplikacja bukmacherska pozwala zarejestrować konto, dokonać wpłaty, korzystać z promocji oraz swobodnie obstawiać zakłady. Wystarczy poczytać opinie o Fortunie, aby przekonać się o tym, czym powinna charakteryzować się dobra apka bukmacherska. Mamy zatem nadzieję, że już niebawem będziemy mogli recenzować aplikację Traf Mobile.

Podatki bukmacherskie w serwisie Traf

Wielu graczy zainteresowanych nowym bukmacherem pyta o Traf jaki podatek obowiązuje w serwisie. W tym miejscu postaramy się omówić najważniejsze kwestie i rozjaśnić, czym jest Traf podatek. Zacznijmy od tego, że każdy legalny bukmacher w Polsce musi odprowadzać stosowne podatki. Pierwszym z nich jest Traf podatek od wygranej powyżej 2280 złotych. Za każdym razem, gdy wygrana na kuponie będzie wyższa niż 2280 zł, gracz zapłaci 10-procentowy Traf podatek od wygranych.

Traf podatek od wygranej to jednak nie wszystko. Do tego dochodzi oczywiście 12-procentowy podatek od stawki. Gracze pytają o to, czy Traf zakłady bez podatku są możliwe. O ile Traf podatek od wygranej zawsze jest obowiązkowy, o tyle podatki od stawki opłaca się także przez bukmachera. Zwykle jednak, to gracz musi liczyć się z tym, że stawka przeznaczona na kupon zostanie uszczuplona o 12%. A zatem, Traf bez podatku to jedynie kwestia promocji, która może pojawić się w przyszłości. Przykładem mogłaby być promocja Happy Hour Traf, która pozwoliłaby klientom na obstawienie zakładu bez konieczności płacenia podatku od stawki w określonych godzinach.

Graczy nurtuje nie tylko Traf jaki podatek obowiązuje, ale również to, czy jesteśmy zobligowaniu do samodzielnego rozliczania się z fiskusem. Na szczęście nie, zarówno Traf podatek od wygranych, jak również Traf zakłady podatek od stawki opłaca się przez bukmachera w imieniu klientów. W związku z tym, nie musimy umieszczać swoich dochodów z bukmacherki w zeznaniu rocznym. Pieniądze, które wypłacamy z konta bukmacherskiego są już wolne od podatku. Skoro wiemy już Traf jaki podatek obowiązuje w serwisie, pomówmy o tym, czy istnieje sposób obstawiania bez tego podatku.

Kod promocyjny Traf gra bez podatku od stawki

Jak już mówiliśmy, Traf podatek od wygranych jest obowiązkowy i nie da się go pominąć. Warto jednak zaznaczyć, że Traf zakłady podatek od stawki może zostać opłacać się przez bukmachera. Z tej opcji korzysta wielu legalnych bukmacherów, oferując swoim klientom specjalne promocje. Traf gra bez podatku w teorii jest zatem możliwa w przypadku, gdy bukmacher zdecyduje się na stworzenie takiej oferty promocyjnej. W takiej sytuacji, Traf zakłady podatek od stawki opłaca się przez bukmachera, dzięki czemu, gracze mogą liczyć na wyższe wygrane z kuponu.

Niestety, na ten moment, promocja Traf bez podatku nie jest dostępna. To wciąż nowy bukmacher internetowy, który staje się ugruntować swoją pozycję na rynku. Nie jest wykluczone, że promocja w stylu Happy Hour Traf z czasem pojawi się w ofercie serwisu, dzięki czemu, Traf gra bez podatku stanie się możliwa. Wciąż będzie to jednak wyłącznie opcja promocyjna. Legalny bukmacher nie może bowiem całkowicie przejąć na siebie podatków graczy. Takie próby były już się podejmowało, ale najwyraźniej nie były dla firm bukmacherskich szczególnie opłacalne.

Jakie promocje mogą pojawić się w serwisie? Widzimy tu trzy możliwości:

 1. Jedną z nich jest promocja Traf bez podatku przy okazji wyjątkowo ważnych wyścigów konnych, cieszących się dużym zainteresowaniem ze strony graczy,
 2. Drugą opcją jest Happy Hour Traf, czyli możliwość postawienia zakładu bez podatku w określonych godzinach wybranych przez bukmachera,
 3. Na koniec trzecia opcja, czyli Traf zakłady bez podatku w przypadku spełnienia określonych wymogów kuponu, np. postawienia zakładu AKO z minimalnym kursem.

Tego typu Traf zakłady bez podatku na pewno skłoniłyby wielu graczy do postawienia takich kuponów w celu uniknięcia podatku od stawki. Liczymy na to, że może pojawić się również bonus bez depozytu Traf.

Zakłady sportowe Traf w punktach naziemnych

Jeszcze do niedawna, zakłady bukmacherskie Traf były dostępne wyłącznie przy największych hipodromach w Polsce, np. przy warszawskim torze Służewiec. Obecnie, pozytywne Traf online opinie wskazują na to, że zakłady możemy obstawiać także w kilkudziesięciu punktach naziemnych zlokalizowanych w całej Polsce. Na stronie internetowej bukmachera możemy sprawdzić lokalizacje wszystkich punktów. System Traf opinie bardzo chwalą lokale, w których mamy dostęp do Internetu oraz możemy oglądać transmisje z wyścigów konnych na żywo.

Zobacz też: Kod promocyjny Superbet

Jakie są opinie graczy? - kod promocyjny Traf

Legalny bukmacher Traf funkcjonuje na rynku od 2010 roku, ale dopiero od niedawna istnieje możliwość obstawiania zakładów przez Internet. Nasza traf recenzja skupia się przede wszystkim na internetowej odsłonie działalności. Często możemy spotkać się z pytaniem o to, jakie są opinie o bukmacherze Traf. Dotyczą one najważniejszych zagadnień działalności bukmachera.

Zacznijmy od samej oferty. Traf opinie są bardzo pozytywne i doceniają nowość, jaką niechybnie jest tak rozbudowana zakłady bukmacherskie oferta na gonitwy konne. Na wiele pochwał zasłużyły proste zakłady jednogonitwowe, które pozwalają wprawić się w temat. Pozytywne są również system Traf opinie na temat złożonych zakładów systemowych. Tutaj jednak, opinie ekspertów Traf są jednoznaczne: jest to forma zakładów dedykowanych bardziej doświadczonym typerom.

Minusy i recenzje

Nieco gorzej wypadają natomiast opinie graczy Traf na temat kod promocyjny powitalny. Obecnie, bukmacher nie posiada takiej promocji, co sprawia, że łączna Traf ocena jest stosunkowo niska na tle innych bukmacherów dysponujących ofertą powitalną. Opinie graczy Traf są jednak jednoznaczne: bukmacher w niedalekiej przyszłości powinien naprawić to niedociągnięcie i możemy śmiało zakładać, że tak się właśnie stanie. Atrakcyjny bonus na pewno sprawi, że Traf opinie z miejsca staną się dużo bardziej pozytywne.

Kolejnym minusem wpływającym na Traf opinie jest to, że mobilna aplikacja Traf Android oraz iOS wciąż jest niedostępna. Użytkownicy obstawiający zakłady z poziomu tableta i smartfona muszą zadowolić się mobilną wersją strony serwisu. Opinie graczy Traf wskazują jednak, że bukmacher powinien w przyszłości pomyśleć o wydaniu aplikacji. Nowoczesna apka Traf smartphone na pewno wpłynie na to, że Traf ocena stanie się automatycznie wyższa.

Generalnie, Traf recenzja wypada przyzwoicie. Jasne, niektóre kwestie sprawiają, że eTraf opinie wciąż nie są najlepsze, ale pamiętajmy, że internetowy bukmacher wciąż znajduje się w fazie rozwoju. Opinie ekspertów Traf wskazują na potrzebę wydania bonusu powitalnego oraz aplikacji mobilnej. Gdy te braki się załata, Traf opinie online będą dużo lepsze. A skoro wiemy już, jakie są opinie o bukmacherze Traf, możemy przejść do podsumowania.

Warto sprawdzić: Kod promocyjny Betclic

 Czy warto zarejestrować się u bukmachera Traf?

Traf kod promocyjny oferta wprowadza na polski rynek zaawansowane zakłady na wyścigi konne. Gracze mają do wyboru liczne gonitwy, które mogą typować za pośrednictwem serwisu internetowego. Ponadto, opinie ekspertów Traf wskazują na to, że typowanie jest możliwe w kilkudziesięciu punktach naziemnych w całej Polsce. Pełna Traf bukmacher oferta prezentuje się naprawdę wyśmienicie, oferując nam rozbudowane zakłady jednogonitwowe oraz wielogonitwowe. Traf zakłady bukmacher stale poszerza swoją ofertę i pracuje nad ulepszeniem serwisu.

Ogólna Traf ocena będzie znacznie wyższa, gdy tylko bukmacher zdecyduje się opublikować kod bonusowy Traf. Ten, który otworzy drogę do atrakcyjnego pakietu powitalnego. Mamy nadzieję, że kody Traf pojawią się już niebawem. Jeśli zatem zależy Ci na atrakcyjnych promocjach i bonusach, z rejestracją warto wstrzymać się do momentu, gdy kod bonusowy Traf będzie już dostępny. Jeśli jednak w głównej mierze zależy Ci na ekskluzywnej ofercie zakładów na wyścigi konne, Traf zakłady bukmacher już teraz stanowi opcję, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Warto jednak poczekać na dopracowanie oferty promocyjnej i zarejestrować się, wykorzystując kod promocyjny Traf.

Sprawdź także: Kod promocyjny Totolotek


Czy Traf to legalny bukmacher w Polsce?
Tak, Traf zakłady wzajemne to bukmacher zarejestrowany w Warszawie. W listopadzie 2018 roku otrzymał licencję nr PS4.6831.3.2018. Umożliwia ona mu przyjmowanie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych oraz za pośrednictwem serwisu internetowego.
Jaki bonus na start oferuje graczom Traf?
Na dzień dzisiejszy, bonus powitalny Traf nie jest jeszcze dostępny dla nowych klientów. Bukmacher stale się jednak rozwija i możemy przypuszczać, że w najbliższej przyszłości promocje Traf pojawią się w serwisie, a także w punktach.
Jak rozpocząć obstawianie zakładów w serwisie Traf?
Aby obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie Traf, gracze muszą oczywiście założyć nowe konto. Rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut. Kolejnym krokiem jest weryfikacja, która polega na załączeniu skanu lub zdjęcia dowodu osobistego, aby bukmacher mógł potwierdzić naszą tożsamość.
Czy w serwisie Traf obowiązuje podatek od zakładów?
Tak, jak każdy legalny bukmacher, Traf musi płacić należne podatki, które są pobierane z konta gracza. Pierwszy z nich to 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu, a drugi, 10-procentowy podatek od wygranej powyżej 2280 złotych.
Czy bukmacher Traf posiada aplikację mobilną?
Niestety nie, na dzień dzisiejszy aplikacja Traf mobile nie jest dostępna dla graczy. Do dyspozycji klientów pozostaje jednak mobilna wersja serwisu internetowego. Mamy jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości pojawi się także pełnoprawna Traf aplikacja mobilna.
Jakie metody płatności obsługuje Traf?
Konto w serwisie bukmacherskim Traf możemy zasilić na dwa sposoby: z pomocą błyskawicznych przelewów bankowych lub płatnością mobilną BLIK. Minimalna wysokość wpłaty wynosi 10 PLN. Wypłaty realizuje się tradycyjnym przelewem bankowym, a minimalna kwota wynosi 1 grosz.