Wszystkie ćwierćfinałowe walki gali Gromda 14 do tej pory zakończyły się w mgieniu oka. Wrześniowa edycja zapowiada się na jedną z  krótszych! Kolejnym i ostatnim pojedynkiem tego etapu jest Koala vs Arczi.

Koala wygrywa przez nokaut w drugiej rundzie

Od początku widać było znaczną przewagę warunków fizycznych Koali - wyższy, większy. Zawodnik sam to poczuł, bo od razu ruszył z szarżą. Skutecznie trafił, jednak Arczi wstał podczas liczenia. Koala nie przestawał, szedł za ciosem. Tym razem to przeciwnik go trafił, ale obyło się kolejnego bez liczenia. Runda na tym etapie się zakończyła.

Podczas drugiej osłony Koala przybrał tą samą taktykę - od razu ruszył. Jednak to Arczi go trafił! Przeciwnik po tej akcji wydawał się lekko zamroczony i wyraźnie zmęczony. Arczi próbował skrócić dystans, ale.. nadział się na cios przeciwnika! Jednak ponownie udało mu się podnieść podczas liczenia. Oboje zaczęli zadawać bardzo obszerne ciosy i w końcu to Koala efektownie trafił!

Arczi był liczony trzy raz podczas całego pojedynku, były to dla niego minuty prawdziwego survivalu. Koala pokonał przeciwnika przez nokaut, runda II.