Wersow to kolejna influencerka, o której wiele mówi się w kontekście udziału w galach freakowych. Co o niej wiadomo?

Kim jest Wersow?

Kim jest Wersow? Kto to Wersow? Wersow to jedna z najpopularniejszych obecnie influencerek. Sławę zyskała dzięki związaniu się z Karolem "Frizem" Wiśniewskim i dołączeniu do jego "Ekipy". Jest YouTuberką, aktywnie prowadzi konta również na Instagramie czy TikToku. Posiada również własny sklep o nazwie "Wersow Store". Można tam kupić wszystko, co jest związane z influncerką, na przykład jej koszulki bądź kosmetyki.

Zobacz także - typy na FAME MMA

Wersow ciąża

Czy Wersow jest w ciąży? Tak, influencerka 18 lutego poprzez piosenkę "Ten jeden moment" ogłosiła, że spodziewa się z Frizem dziecka. Od początku 2023 roku po internecie krążyły plotki, że Weronika jest ciężarna. Internauci sugerowali się zmianą stylu ubioru Wersow na luźniejszy, zakrywający brzuch - i się nie mylili! Przyszła mama razem ze swoim narzeczonym od dawna wspominali, że ich niedalekim marzeniem jest właśnie dziecko. Para ma zamiar wziąć również w 2023 roku ślub.

Wersow imię i nazwisko

Jak nazywa się Wersow? Imię i nazwisko influencerki to Weronika Sowa. Łatwo się zatem domyślić, że jej pseudonim powstał po połączeniu pierwszym liter jej imienia i nazwiska.

Wersow pochodzenie

Skąd pochodzi Wersow? Kobieta pochodzi z Mielca, natomiast urodziła się w Wiedniu. Obecnie mieszka w Krakowie.

Wersow wiek

Ile lat ma Wersow? Weronika Sowa urodziła się 31 sierpnia 1996 roku. To oznacza, że w tym momencie ma 26 lat.

Wersow wzrost

Jaki jest wzrost Wersow? Przy okazji jednego z "Q&A" Weronika Sowa przyznała, że jej wzrost wynosi 162 centymetry.

 

 

Wersow waga

Dokładny wzrost Wersow nie jest niestety znany. Można spekulować, biorąc pod uwagę wzrost i sylwetkę kobiety, że jej waga może wynosić między 45 a 50 kilogramów.

Wersow YouTube

Wersow swój kanał na YouTube założyła blisko 10 lat temu, a dokładnie 25 czerwca 2013 roku. Od tego czasu uzbierała na nim 2,3 miliona subskrybentów, a jej filmy łącznie mają 576 milionów wyświetleń. Najchętniej oglądanym filmem jest piosenka na popularny swego czasu "Hot16Challenge 2", który uzbierał 15 milionów odtworzeń.

Wersow Ekipa

Ogromną popularność Wersow przyniosło dołączenie do Ekipy Friza. Właśnie wtedy kobieta stała się niezwykle rozpoznawalna, a jego social media zaczęły rosnąć w gigantycznym tempie. Wersow stała się członkinią "Ekipy" w momencie, kiedy stała się partnerką Karola "Friza" Wiśniewskiego.

Wersow tatuaże

Tatuaże Wersow, jak sama przyznaje, mają dla niej duże znaczenie. Influencerka ma ich już na ciele całkiem pokaźną ilość. Posiada wzory motyla, podwójnej twarzy, kobiety mającej róże w miejscu głowy czy na przykład serca przebitego strzałą. Posiadała też tatuaż sowy, jednak postanowiła go usunąć ze względu na złe skojarzenia, jakie z nim miała.

W 2021 roku wybuchła afera, w której okazało się, że influencerka ukradła logo sowy. Całą sprawę nagłośnił Sylwester Wardęga. Były prankster udowodnił w swoich materiałach, że Weronika Sowa dokonała plagiatu symbolu sowy, którego autorem był francuski artysta DFT. Początkowo Wersow nie chciała się przyznać do kradzieży, jednak po tym, jak Wardęga przedstawił niepodważalne dowody influncerka nie miała wyjścia i potwierdziła, że dokonała plagiatu. W lipcu 2022 roku zdecydowała się usunąć tatuaż z tym symbolem, ponieważ przez całą aferę miała z nim złe skojarzenia.

Wersow FAME MMA

O angażu Wersow w FAME MMA mówi się już od dłuższego czasu. Początkowo influencerka była sceptycznie nastawiona do udziału w jakiejkolwiek gali freak fightowej. W ostatnim jednak czasie pojawia się coraz więcej plotek na temat jej potencjalnego występu. Boxdel ujawnił, że prowadzi rozmowy z Weroniką Sową na temat jej potencjalnej walki. Aktualnie możemy spodziewać się, że przewidywany pojedynek na pewno przeniesie się w czasie o kilka lat, ze względu na ciążę Wersow, o której poinformowała 18 lutego 2023 roku.

Wersow partner

Czy Wersow ma partnera? Tak, Weronika Sowa od 2018 roku jest w związku z Karolem "Frizem" Wiśniewskim. Para miała kilka kryzysów, jednak aktualnie nic nie wskazuje na to, że mieliby się rozstać. Wiemy także, że podczas wspólnych wakacji w sierpniu 2021 roku, a dokładnie w trzecią rocznicę ich związku, Karol oświadczył się Weronice.

Wersow Tik Tok

Wersow na Tik Toku posiada konto o takiej samej nazwie jak jej pseudonim. Jej poczynania na tej popularnej platformie obserwuje 2,7 miliona użytkowników Tik Toka. Jej tik toki zebrały łącznie ponad 56 milionów polubień.

Wersow Instagram

Również na Instagramie Wersow udziela się pod taką samą nazwą, czyli @wersow. Na tej platformie obserwuje ją prawie 3 miliony użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Wersow?
Wersow tak naprawdę nazywa się Weronika Sowa.
Ile lat ma Wersow?
Wersow ma w tym momencie 26 lat.