Na początku tego roku dowiedzieliśmy się, że na karcie walk Prime MMA 8 znajduje się nowa zawodniczka federacji - Sandra Smoroń. Jest ona całkowicie świeżą osobą w świecie freak fightów, dlatego wiele osób mogło o niej nic nie słyszeć. Sprawdźcie wszystkie informacje na temat Sandry Smoroń!

Kim jest Sandra Smoroń?

Nową zawodniczkę federacji Prime MMA możemy znać ze strony influencerki. Sandra Smoroń od dawna udziela się na Instagramie oraz TikToku. Parę lat temu publikowała nawet różnego rodzaju filmy na YouTube. Co ciekawe, dziewczyna ma za sobą także udział w konkursach Miss Polski.

Sandra Smoroń skąd jest

Smoroń urodziła się w Polsce i pochodzi z Dębicy - małego miasta w województwie podkarpackim.

Sandra Smoroń wiek

Ile lat ma Sandra Smoroń? Zawodniczka w tym roku skończy 23 lata.

Sandra Smoroń wzrost

Ile centymetrów mierzy Sandra? Smoroń ma około 160 centymetrów wzrostu.

Sandra Smoroń waga

Ile waży Smoroń? Przed galą Prime MMA 8 Sandra Smoroń wniosła na wagę 53 kilogramy.

Sandra Smoroń rekord

Pierwsza walka Sandry miała miejsce 13 kwietnia 2024 roku na Prime MMA 8. Było to jednak starcie 2 na 2. Aktualnie jej rekord nie zawiera jeszcze żadnego indywidualnego pojedynku.

Rekord: 0-0

Sandra Smoroń walka

W 2024 roku federacja Prime MMA postanowiła podpisać kontrakt z Sandrą, lecz na ten moment nie wiadomo na ile walk. Smoroń weszła po raz pierwszy do klatki 13 kwietnia podczas Prime MMA 8.

Sandra Smoroń Prime MMA

Zasady debiutanckiej walki Sandry Smoroń bardzo zdziwiły widzów. Zawodniczka zmierzyła się w pierwszym w historii freak fightów pojedynku kobiet 2 vs 2. To nietypowe starcie miało miejsce na gali Prime MMA 8.

Smoroń w parze z Olą Daniel zmierzyła się z Pauliną Porzucek i Kaludią Szponar. Duet Smoroń&Daniel wygrał to starcie, jednak o zwycięstwie zadecydowała głównie dobra postawa Oli Daniel.

Sandra Smoroń i Adrian Cios

Przeglądając media społecznościowe Sandry, można zauważyć, że zawodniczka często się pokazuje z Adrianem Ciosem. Łatwo wywnioskować, że są oni w związku. Co ciekawe, Sandra z Adrianem posiadają nawet wspólne konto na TikToku - @sanderka.cios.

Sandra Smoroń 40 kontra 20

Sandra brała udział także w drugim sezonie serialu "40 kontra 20", gdzie odpadła w 21 odcinku. Program polega na rywalizacji dwóch mężczyzn - starszego oraz młodszego, o względy kilkunastu kobiet. Każdy sezon jest podzielony dokładnie na 40 odcinków.

Sandra Smoroń Szpital

Fraza "Sandra Smoroń Szpital" jest często wyszukiwana przez internautów. Można się domyślać, że skoro Adrian Cios ma za sobą występy w paradokumentach, to również jego partnerka zaliczyła epizod w serialu "Szpital". W sieci trudno jednak znaleźć odcinek z jej udziałem.

Sandra Smoroń Miss

Wiele osób zachwyca się urodą nowej zawodniczki Prime MMA. Zapewne nikogo nie zdziwi, że Sandra jest półfinalistką Miss Polski 2023.

Sandra Smoroń Instagram

Zawodniczkę można znaleźć na Instagramie pod nazwą @sandra_smoron, gdzie pokazuje swoje codzienne życie. Na ten moment udało jej się zdobyć niecałe 55 tysięcy obserwujących.


Kim jest Sandra Smoroń?
Sandra Smoroń jest influencerką, udzielającą się na Instagramie i TikToku.
Czy Sandra Smoroń jest w związku z Adrianem Ciosem?
Tak, Sandra aktualnie jest w związku z Ciosem.