Noras to postać, która występuje w internecie już od wielu lat. W przeszłości próbował on swoich sił jako streamer, a teraz zawalczy w klatce. Jego debiutancki pojedynek znalazł się na karcie walk Prime MMA 9. Sprawdź kim jest Noras!

Kim jest Noras?

Kto to Noras? Noras to streamer i zawodnik Prime MMA. Popularność zawdzięcza przede wszystkim innym influencerom, którzy chętnie zapraszali go na swoje streamy. Jedną z osób, która wypromowała Norasa jest Don Kasjo. Na początku lipca 2024 roku Noras został ogłoszony jako nowy zawodnik Prime Show MMA.

Noras imię i nazwisko

Jak nazywa się Noras? Prawdziwe imię i nazwisko Norasa to Bartosz Iwanowski.

Noras wiek

Wiele osób zastanawia się, ile Noras ma lat. Dokładna data urodzenia Iwanowskiego nie jest znana, ale można szacować, że ma on około 25 lat.

Noras waga

Waga Norasa zdecydowanie przekracza 100 kilogramów.

Noras wzrost

Noras ma około 185 centymetrów wzrostu.

Noras walka

Noras swoją debiutancką walkę stoczy na Prime MMA 9. Gala ta odbędzie się 3 sierpnia 2024 roku. Kilka lat temu w sieci pojawiło się nagranie ze sparingu Norasa z Amadeuszem Ferrari.

Noras rekord

Na ten moment rekord Norasa wynosi 0-0. Jest on bowiem przed swoją debiutancką walką.

Noras Prime MMA

Noras od dłuższego już czasu był łączony z organizacją Prime MMA. Medialnym włodarzem tej federacji jest bowiem jego dobry znajomy Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Ostatecznie Noras podpisał kontrakt z Prime Show MMA w 2024 roku i jego debiut odbędzie się 3 sierpnia we Wrocławiu na Prime MMA 9. Wystąpi on w trzeciej edycji Igrzysk Gladiatorów.

Noras Don Kasjo

Noras często jest łączony z Don Kasjo. W przeszłości Życiński prowadził wspólnie z Norasem streamy, na których często dochodziło między nimi do kłótni. Wszystko toczyło się jednak w żartobliwej i przyjacielskiej atmosferze.

Noras Instagram

Na Instagramie Norasa można znaleźć pod nickiem @norasxxl. Na swoim koncie do tej pory zgromadził 22 tysiące obserwujących.


Kim jest Noras?
Aktualnie Noras jest zawodnikiem Prime MMA.
Z kim zawalczy Noras?
Noras na Prime MMA 9 wystąpi w Igrzyskach Gladiatorów.