Najka to influencerka, która w ostatnim czasie wyjątkowo zyskuje na popularności. Przez jej kontrowersyjne wypowiedzi, zaczęły się nią interesować federacje freak fightowe. Kim jest Najka? Ile lat ma Najka? Czy Najka zawalczy we freak fightach?

Kim jest Najka?

Kim jest Najka? Kto to Najka? Najka to influencerka, która promuje katolickie wartości. Wypowiada się również na tematy polityczne, a także komentuje aktualne wydarzenia. Najjjka ma 24 lata i pochodzi z Rybnika.

Najka imię i nazwisko

Jak nazywa się Najjjka? Imię i nazwisko Najki to Natalia Ruś.

Najka skąd pochodzi

Wiele osób zastanawia się skąd pochodzi Najjjka? Okazuje się, że 24-latka pochodzi z Rybnika, a więc ze Śląska.

Najka wiek

Ile ma lat Najka? Najjjka urodziła się 22 kwietnia 1999 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 24 lata.

Najka wzrost

Ile wzrostu ma Najka? Dziewczyna ma około 165 centymetrów wzrostu.

Najka walka

O walce Najki mówi się coraz częściej. Kobieta jest bowiem coraz bardziej popularna, przez co staje się interesującą postacią dla federacji freak fightowych. Sama Najjjka przyznała już w 2022 roku, że otrzymała ofertę od nieistniejącej już organizacji High League. Jak na razie kobieta jest jednak nieugięta i odmawia podpisania kontraktu z jakąkolwiek federacją.

Najka Clout MMA

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o walce Najki w Clout MMA. 24-latka na swoich mediach społecznościowych potwierdziła, że otrzymała propozycję od tej federacji, jednak wciąż zastanawia się nad przyjęciem oferty.

Patrząc jednak na komentarze pod postem, można stwierdzić, że występ Najki w MMA jest możliwy. Co prawda dziewczyna podkreśla, że nie ma zamiaru się zgodzić na walkę, ale jak dobrze wiemy, już wiele osób zapewniało, że nie dołączy do świata freaków, a później widzieliśmy ich w klatce.

najka screen
Najjjka/Twitter

Najka Paulina Hornik

Wiele wskazuje na to, że rywalką Najki w Clout MMA będzie Paulina Hornik. Dziewczyny rozpoczęły już medialne przepychanki. Wszystko zaczęło się od relacji na Instagramie Pauliny Hornik, która wprost wyraziła chęć walki z Najką.

Najjjka postanowiła odpowiedzieć Hornik za pośrednictwem zarówno Instagrama, jak i Twittera.

Czyli dochodzimy do momentu, że gdy z kimś się nie zgadzamy to należy się z nim bić? A ja myślałam, że rozmowa i wymiana na poglądy jest najważniejsza. Jak zwykle te najpopularniejsi promują zło i przemoc...

Na tym jednak nie zakończyła się wymiana zdań między dziewczynami. Hornik zamieściła bowiem na swoim Instagramie odpowiedź, w której pokrętnie tłumaczy, że chodziło jej tylko sport. To jednak kłóci się z jej dalszą wypowiedzią, gdzie wprost obraża i wyzywa Najkę.

Najka wyrok

W kwietniu 2023 roku padła informacja, że Najjjka została skazana nieprawomocnym wyrokiem sądu. Sprawa dotyczyła wypowiedzi dziewczyny odnośnie uchodźców. Najka powiedziała między innymi:

Ja bym się bała, że będzie działać to w ten sposób, że my ich przyjmiemy, że oni się tutaj zalęgną i że oni później zrobią coś nam

Ta wypowiedź oraz pozostałe zwróciły uwagę Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Organizacja postanowiła zgłosić sprawę do sądu, który skazał Najkę na pięć miesięcy prac społecznych. Warto jednak zaznaczyć, że wyrok był nieprawomocny, a kobieta zapowiedziała, że będzie się odwoływać.

Aktualnie wiadomo, że śledztwo zostało umorzone, a zatem ostatecznie Najjjka nie została skazana.

Najka chłopak

Czy Najka ma chłopaka? Wiadomo, że w przeszłości Najjjka była związku, jednak aktualnie dziewczyna nie ma partnera.

Najka Twitter

Na Twitterze Najka jest znana pod nickiem @najjjka2. Warto nie mylić jej profilu i z innymi fałszywymi kontami. Najjjka na Twitterze zgromadziła ponad 3 tysiące followersów.

Najka TikTok

Najjjka jest również aktywna na TikToku. Jej profil na tej platformie można znaleźć pod nazwą @najjjka2. Na swoim koncie zebrała ponad pół miliona obserwujących, natomiast jej filmy zebrały łącznie ponad 32 miliony polubień.

Najka Instagram

Najka prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @najjjka. Na ten moment jej profil obserwuje 50 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Najka?
Najka ma 24 lata.
Jaki dostała wyrok Najka?
Najka otrzymała nieprawomocny wyrok wynoszący 5 miesięcy prac społecznych za obraźliwe wypowiedzi o uchodźcach.