Kwolczi, a tak naprawdę Dominik Kwolczak, od dawna działa w internecie. Udziela się na Tik Toku od początków tej platformy. Wziął on także udział w castingu do Natsu Wolrd, czyli projektu Natsu. Jednak największą popularność przyniósł mu udział w drugiej edycji programu Twoje 5 minut.

Dominik Kwolczak wiek

W jakim wieku jest Kwolczi? Dominik urodził się 11 czerwca 2000 roku, co oznacza że aktualnie ma 23 lata.

Dominik Kwolczak T5M

Mimo że Kwolczi przed Twoje 5 minut był już znany, to właśnie udział w nim wypromował go najbardziej. Od początku zyskał sympatię widzów, którzy go kojarzyli.

Program polegał na wyborze najlepszego influencera spośród kilkunastu konkurentów. Dominikowi udało się dojść do ostatniego etapu, jednak nie wygrał on finału. Mimo to z pozostałymi finalistami do tej pory uczestniczy w filmikach Ekipy.

Dominik Kwolczak Move Federation

Podczas Move Federation 2 będziemy mieli okazję zobaczyć na boisku Team Ekipa, którego kapitanem jest własnie Kwolczi. Pozostali zawodnicy drużyny także pochodzą z projektu Twoje 5 minut, z wyjątkiem Cichego. Już 7 października Team Ekipa zmierzy się z drużyną Jawora.

Dominik Kwolczak narzeczona

Przed projektem Twoje 5 minut Kwolczi często pokazywał się w internecie ze swoją narzeczoną - Olą Chrzanowską. Na Tik Toku udostępnił nawet filmik z zaręczyn. Jednak po skończeniu programu, nie pokazywali się już razem. Ludzie się domyślili, że coś jest nie tak. Po dłuższym czasie oficjalnie poinformowali widzów o swoim rozstaniu.

KWOLCZI ZARĘCZYNY
Kwolczi/Tik Tok

Dominik Kwolczak Tik Tok

Główną platformą, na której udziela się Kwolczi jest Tik Tok. Posiada on ponad 700 tysięcy follow, a jego nazwa to @kwolczi.

Dominik Kwolczak Instagram

Dominik posiada również Instagrama - możemy go znaleźć pod nickiem @kwolczii. Na tej platformie obserwuje go ponad 260 tysięcy osób.