Wśród nowych twarzy w karcie walk Prime MMA 8 znajdowała się Karolina Gackowska, jednak finalnie została zastąpiona. Już teraz sprawdźcie, kim jest kobieta i poznajcie najważniejsze informacje na jej temat!

Kim jest Karolina Gackowska?

Dla wielu osób Karolina Gackowska mogła nie być znana po ogłoszeniu swojego udziału w ósmej gali Prime Show MMA. Kobieta swoją popularność zyskała przede wszystkim jako uczestniczka 8 sezonu programu Love Island z 2023 roku. Co ciekawe, jest ona również zawodniczką MMA oraz instruktorką sztuk walki. Ponadto przez jedenaście lat trenowała zapasy.

Karolina Gackowska skąd jest

Jak się okazuje, Karolina Gackowska pochodzi z niewielkiej miejscowości położonej w okolicy Bydgoszczy.

Karolina Gackowska wiek

Z informacji na Instagramowym profilu Karoliny wynika, że urodziła na początku grudnia 2000 roku. W 2024 roku skończy zatem 24 lata.

Karolina Gackowska wzrost

Wzrost Karoliny Gackowskiej nie jest znany.

Karolina Gackowska waga

Ile waży Karolina Gackowska? Jej waga wynosi około 56 kilogramów.

Karolina Gackowska rekord

Karolina ma na swoim koncie dwie amatorskie walki w MMA.

Rekord amatorskie MMA: 2-0

Karolina Gackowska MMA

Karolina Gackowska wzięła udział w dwóch amatorskich galach MMA. W grudniu 2021 roku pojawiła się na Madness Cage Fighting 7, gdzie zmierzyła się Martą Rodzik. Zwyciężyła wtedy poprzez decyzję sędziów. Już w marcu 2022 roku stoczyła walkę z Zofią Rybnicką podczas Amber Fight MMA 1. To starcie również udało jej się wygrać, tym razem przez poddanie duszeniem zza pleców.

Karolina Gackowska walka

Jak już wspomnieliśmy, kobieta w przeszłości brała udział w amatorskich zawodach MMA. Jej udział w Prime Show MMA był dosyć niespodziewany i równie szybko został cofnięty.

Karolina Gackowska Prime Show MMA

O udziale Gackowskiej w Prime Show MMA widzowie dowiedzieli się na drugiej konferencji przed ósmą edycją wydarzenia. Miała się ona pojawić w historycznie pierwszym pojedynku kobiet 2 vs 2 tuż przed galą została zastąpiona.

Karolina Gackowska osiągnięcia

Okazuje się, że Gackowska może pochwalić się osiągnięciami z zakresu sportów walki. Karolina ma mieć na koncie dwa mistrzostwa Polski juniorów, jak również jedno wicemistrzostwo w seniorach.

Karolina Gackowska Love Island

Zawodniczka Prime MMA w 2023 roku wzięła udział w ósmej edycji Love Island. Kobieta dotarła do finału w parze z mężczyzną o imieniu Rafał. Zajęli oni finalnie trzecie miejsce, jednak po zgaszeniu kamer doszło do pewnego incydentu.

Jaqueline, która zajęła drugie miejsce, miała nakryć swojego partnera Bartka właśnie z Karoliną w hotelowym łóżku. Karolina i Bartek komentowali zajście, przyznając, że chcą się bliżej poznać.

Karolina Gackowska Bartek

Choć w Love Island Gackowska była związana z Rafałem, to tuż po zakończeniu się programu znaleziono ją w objęciach Bartka. Para przyznała, że pragną się bliżej poznać i tak też czynili. Finalnie jednak ich związek nie przetrwał próby czasu, a na dodatek kobieta w wywiadzie przyznała, że "chciał on związku pod publikę".

Karolina Gackowska partner

Gackowska ma za sobą trzyletni związek, w którym była zaręczona. Po jego zakończeniu wystąpiła w Love Island, gdzie w finale była związana z Rafałem. Po programie jednak zdecydowała się bliżej poznać Bartka, który również w finale produkcji był związany z inną kobietą. Finalnie jednak związek się nie udał. Aktualnie nie ma informacji, czy zawodniczka jest z kimś związana.

Karolina Gackowska Top Model

Z racji niezwykłej urody, jaką może pochwalić się Karolina, wiele osób łączy ją z programem telewizyjnym Top Model. Gackowska nie brała w nim jednak udziału, choć oczywiście niektórzy jej fani ją do tego zachęcają.

Karolina Gackowska Instagram

Karolina Gackowska ma oczywiście konto na Instagramie. Znajdziemy ją pod nazwą @karolina_gackowska_. Kobieta zgromadziła na swoim profilu ponad 78,5 tysiąca obserwujących. Najczęściej publikuje przebieg swoich treningów na siłowni i macie.


Kim jest Karolina Gackowska?
Karolina Gackowska to instruktorka sztuk walki, zawodniczka MMA i uczestniczka Love Island 8.
Ile lat ma Karolina Gackowska?
Karolina Gackowska w grudniu 2024 roku skończy 24 lata.