Dawid Haras przez niektórych uważany jest za najgorszego zawodnika w historii polskiego MMA. Nigdy nie wygrał on bowiem walki, a stoczył ich już 20. Haras powalczył o pierwszą wygraną w karierze podczas gali Prime MMA 7. Dowiedz się, kim jest Dawid Haras i co wiadomo na jego temat!

Kim jest Dawid Haras?

Kim jest Dawid Haras? Kto to Dawid Haras? Dawid Haras to były 33-letni zawodnik MMA legitymujący się rekordem 0-20. Aktualnie, jak informuje sam Haras na swoim Instagramie, jest on trenerem personalnym oraz zajmuje się tworzeniem NFT. W 2024 roku podpisał kontrakt z organizacją Prime MMA.

Dawid Haras wiek

Ile ma lat Dawid Haras? Dawid Haras urodził się 20 lipca 1990 roku. To oznacza, że aktualnie Haras ma 33 lata.

Dawid Haras wzrost

Wzrost Dawida Harasa wynosi 176 centymetrów.

Dawid Haras waga

Aktualna waga Dawida Harasa oscyluje w okolicy 85 kilogramów.

Dawid Haras rekord

Rekord Dawida Harasa jest jednym z najgorszym w historii. Mężczyzna stoczył bowiem aż 20 walk i przegrał wszystkie z nich.

Rekord MMA: 0-20

Dawid Haras MMA

Dawid Haras w MMA zadebiutował 3 grudnia 2011 roku na gali PMMA - Professional MMA 1 w Stargardzie Szczecińskim. Haras zawalczył wtedy z Mateuszem Zawadzkim i przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie. Haras przegrywał walkę za walką, jednak wciąż się nie poddawał i toczył kolejne starcia licząc na przełamanie.

To jednak nigdy nie nastąpiło i na ten moment Dawid Haras przegrał już 20 pojedynków z rzędu.

Dawid Haras walka

Do kolejnej walki Dawida Harasa dojdzie 13 stycznia 2024 roku na gali Prime MMA 7.

Dawid Haras vs Daro Lew

Przez długi czas Dawid Haras i Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk byli uważani za najgorszych zawodników w historii polskiego MMA. Do ich walki doszło 14 kwietnia 2018 roku na gali MMA Cup 10. Haras przystępował do tej walki z bilansem 0-16, natomiast Daro Lew z 0-7.

Walka zakończyła się po zaledwie 37 sekundach i wygrał ją Daro Lew przez TKO.

Dawid Haras Prime MMA

Dawid Haras został ogłoszony jako zawodnik organizacji Prime MMA 7 stycznia 2024 roku. Mężczyzna zadebiutował w tej federacji na gali Prime MMA 7, która odbyła się 13 stycznia w Koszalinie. Haras był jednym z zawodników, którzy wzięli udział w turnieju Igrzyska Gladiatorów. Warto dodać, że pod względem ilości stoczonych walk, Haras był zdecydowanie najbardziej doświadczonym zawodnikiem w tym turnieju.

W półfinale wraz z Łukaszem "Magicalem Jr" Malankowskim pokonali Kubę Lasika i Ronaldo "Czarnego Polaka" Mirandę. W finale Haras nie dał jednak rady Tomkowi Olejnikowi i wyszedł z klatki jako pierwszy.

Dawid Haras Instagram

Dawid Haras Instagram prowadzi pod nazwą @haras_dawid. Jak na razie na swoim koncie zgromadził około 1500 obserwatorów.


Kim jest Dawid Haras?
Dawid Haras zawodnikiem MMA, który legitymuje się rekordem 0-20.
Ile ma lat Dawid Haras?
Dawid Haras ma 33 lata.