Bosski Roman to popularny raper, który postanowił spróbować swoich sił w MMA. Co wiadomo o mężczyźnie?

Kim jest Bosski Roman?

Kim jest Bosski Roman? Jeśli ktoś jest fanem klasyki polskiego rapu, z pewnością doskonale wie, kto to Bosski Roman. Co by nie mówić o kawałkach Firmy, której był współzałożycielem, z pewnością jest to legendarna grupa, jeśli chodzi o polski rap.

W 2022 roku okazało się, że Bosski Roman postanowił spróbować swoich sił w MMA i związał się z organizacją MMA VIP.

Bosski Roman imię i nazwisko

Bosski Roman to oczywiście pseudonim mężczyzny. Jak nazywa się Bosski Roman? Jego imię i nazwisko to Roman Lachowolski.

Bosski Roman wiek

Ile lat ma Bosski Roman? Jeśli chodzi o wiek, Bosski Roman urodził się w 1982 roku w Krakowie.

Bosski Roman wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Bosski Roman mierzy około 190 centymetrów.

Bosski Roman waga

Wagę Bosskiego Romana poznaliśmy przy okazji jego występu na gali MMA VIP. Wówczas okazało się, że mężczyzna waży 107 kilogramów.

Bosski Roman Firma

Firma to projekt, z którego przede wszystkim znany jest Bosski Roman. W 2000 roku Bosski Roman wraz z Tadeuszem "Tadkiem" Polkowskim założyli krakowski skład, do którego dołączyli potem między innymi Popek czy Kali. Firma wydała wiele hitów czy głośnych albumów, zespół kojarzy się także z marką "JP".

Bosski Roman Drużyna Mistrzów

Drużyna Mistrzów to kolejny z projektów, w który zaangażowany jest Bosski Roman - projekt powstał właśnie z inicjatywy krakowskiego rapera. Jest to sportowo-muzyczny projekt, mający na celu zmotywowanie młodzieży do uprawiania sportu i pomoc w wydostaniu się ludziom z patologicznych środowisk czy sytuacji życiowych.

Bosski Roman jako raper prowadzi również karierę solową, jednak nie przyniosła ona takiego sukcesu, jak projekty Firma czy Drużyna Mistrzów.

Bosski Roman walka

Bosski Roman walka, czyli niespodziewana informacja w 2022 roku. Jak się okazało, raper właśnie w tym roku zdecydował się spróbować swoich sił w MMA. Bosski Roman od lat mocno trenuje na siłowni, dzięki czemu na jego mediach społecznościowych mogliśmy śledzić efektowną przemianę fizyczną rapera.

Bosski Roman MMA VIP

Bosski Roman w MMA zadebiutował w organizacji MMA VIP na gali z numerem 4. Jego rywalem podczas marcowej gali w 2022 roku był inny z raperów, GSP.

Jak się okazało, Bosski wygrał w swoim debiucie jednogłośną decyzją sędziów, punktując rywala w stójce przez pełne trzy rundy.

Bosski Roman Instagram

Bosski Roman na Instagramie udziela się pod nazwą "bosskiroman". Jego konto obserwuje blisko 25 tysięcy użytkowników Instagrama.


Jak nazywa się Bosski Roman?
Bosski Roman to Roman Lachowolski. Ile lat ma Bosski Roman? Mężczyzna urodził się w 1982 roku.