Arturo może być kojarzony przez fanów freak fightów. Pojawiał się on bowiem na wielu galach w roli trenera. Jego najpopularniejszych podopiecznym był Amadeusz Ferrari. Teraz Arturo zdecydował się na dołączenie do świata freaków w roli zawodnika, a jego debiutancki pojedynek znalazł się na karcie walk Prime MMA 9. Sprawdź kim jest Arturo Boxer!

Kim jest Arturo?

Kto to Arturo? Arturo to trener boksu, który treningi prowadzi w klubie Aligatore w Warszawie. Do jego podopiecznych należą bądź należeli między innymi Amadeusz Ferrari, Tomasz Hajto, Wojciech Gola czy Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski. Podczas gali Prime MMA 8 poinformowano, że Arturo został nowym zawodnikiem tej organizacji i zadebiuuje podczas Prime MMA 9.

Arturo imię i nazwisko

Jak nazywa się Arturo? Prawdziwe imię i nazwisko Arturo to Artur Tatosyan.

Arturo wiek

Na ten moment nie wiadomo ile ma lat Arturo z Prime MMA, ale można szacować, że ma on około 35 lat.

Arturo waga

Dokładna waga Arturo zostanie upubliczniona podczas ważenia przed Prime MMA 9. Wydaje się jednak, że Arturo waży około 85 kilogramów.

Arturo wzrost

Wzrost Arturo z Prime MMA oscyluje w okolicach 180 centymetrów.

Arturo walka

Nie wiadomo czy Arturo Boxer ma na swoim koncie walki. Prawdopodobnie mógł on w przeszłości walczyć amatorsko w boksie. Wiadomo jednak, że pierwszą zawodową walkę stoczy 3 sierpnia 2024 roku na gali Prime MMA 9.

Arturo rekord

Z dostępnych informacji wynika, że Arturo nie ma swoim koncie jeszcze żadnej oficjalnej walki. Z tego powodu jego rekord to 0-0.

Arturo Prime MMA

Arturo został ogłoszony jako nowy zawodnik Prime MMA podczas gali z numerem ósmym. Na razie nie wiadomo jednak w jakiej formule zawalczy Tatosyan oraz z kim się zmierzy.

Arturo Amadeusz Ferrari

Najpopularniejszym podopiecznym Artura Tatosyana jest bez wątpienia Amadeusz Ferrari. Roślik już od dawna współpracuje z Arturo i w wywiadach często wspominał, że bardzo ceni sobie możliwość trenowania i rozwijania swoich umiejętności pod jego okiem.

Arturo Instagram

Na Instagramie Arturo można znaleźć pod nazwą @arturo.boxer. Na swoim koncie do tej pory zgromadził ponad 35 tysięcy obserwujących.


Kogo trenował Arturo?
Arturo trenował między innymi Amadeusza Ferrari, Tomasza Hajto, Wojtka Golę czy Jarosława "Pashę" Jarząbkowskiego.
Z czego znany jest Arturo?
Arturo to trener boksu i zawodnik Prime MMA.