Na oficjalnej stronie polskiej policji w kartotece osób poszukiwanych za popełnione przestępstwa znalazł się były zawodnik Śląska Wrocław - Michał Bartkowiak. 26-letni napastnik pochodzący z Wałbrzycha jest poszukiwany na podstawie art. 62 ust.11, które mówi o posiadaniu środków odurzających lub substancji psychotropowych- wbrew przepisom ustawy.

Za taki czyn piłkarzowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Sama wałbrzyska policja, skąd zawodnik pochodzi wystawiło za byłym piłkarzem Śląska Wrocław w latach 2014-2016 i 2018-19 list gończy, który zostało udokumentowane w zgłoszeniu na datę 25 lipca bieżącego roku. Do takich informacji dotarł Krzysztof Banasik z portalu slasknet.com.

Były piłkarz Śląska Wrocław poszukiwany przez policję

Ostatnim klubem 26-latka w karierze piłkarskiej było SC Polonia Hannover, do którego trafił w lipcu 2022 roku. Wcześniej był zawodnikiem takich klubów z Dolnego Śląska jak: Miedź Legnica, Foto-Higiena Gać, czy Górnika Wałbrzych.

Teraz wychodzi na to, że kolejne lata swojego życia Michał Bartkowiak spędzi w więzieniu, oczywiście jeżeli polskiej policji uda się go złapać.