Wotore to pojedynki na gołe pięści w nietypowej, zmodyfikowanej arenie. Zawodnicy mogą uderzać głową, kolanami oraz używać soccer kicków i stompów. Po 20 sekundach nieaktywnej walki w parterze sędzia ma prawo podnieść zawodników, którzy będą kontynuować pojedynek w stójce.

Do tej pory odbyło się sześć edycji. Na ostatniej mogliśmy zobaczyć kilka niesamowitych walk oraz starcie Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Teraz przyszedł czas na Wotore 7, które zostanie zorganizowane 23 czerwca w katowickiej Walcowni - Muzeum Hutnictwa Cynku. Przed tym jednak czeka nas oficjalna konferencja prasowa. Poznamy na niej z bliska wszystkich zawodników. Na konferencji Wotore 7 dojdzie też do oficjalnego losowania par turniejowych oraz licznych face to face. Kiedy konferencja Wotore 7? O której godzinie konferencja Wotore 7?

Kiedy konferencja Wotore 7

Przed nami pierwsza gala Wotore w 2023 roku. W poprzedniej odsłonie do finału turnieju doszli Fabian Rulewski oraz Michał Więcławski. W superfightach górą byli Franco Tenaglia, Paweł "Polski Wiking" Gołębiewski, Bartosz "Ufol" Kwiatkowski i Paweł Jóźwiak. Walka wieczoru zakończyła się zwycięstwem w pierwszej rundzie Denisa Labrygi nad Piotrem Więcławskim.

Skupiając się jednak na Wotore 7 konferencja przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Betclic (odbierz 200 PLN bez ryzyka z kodem promocyjnym Betclic) odbędzie się w sobotę 17 czerwca w Warszawie w Hotelu Mariott.

O której godzinie konferencja Wotore 7

Godzina konferencji Wotore 7 nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich wydarzeń. W związku z tym konferencja Wotore 7 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 17:00.

Konferencja Wotore 7 - transmisja

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji Wotore 7 bezpośrednio w hotelu Mariott w Warszawie, transmisja online konferencji Wotore 7 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja konferencji Wotore 7 jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. Dzięki temu możesz ją obejrzeć, kiedy tylko chcesz.

Kto na konferencji Wotore 7

Pełna karta walk Wotore 7 jest już dostępna. W main evencie czeka nas debiut najstarszego z braci Pudzianowskich - Dominika, który zmierzy się z siłaczem specjalizującym się w wyciskaniu na ławce - Tomaszem "Obcol" Obcowskim.

Na konferencji Wotore 7 zostaną rozlosowane pary ćwierćfinałowe turnieju głównego o 50 tys. złotych. Oprócz tego na konferencji zjawią się gwiazdy pięciu superfightów:

  • Szymon "Apteka" Nowowiejski
  • Kamil Minda
  • Bartosz "Ufol" Kwiatkowski
  • Dominik Owsiany
  • Michał "Komandos" Więcławski
  • Krzysztof "Rambo" Waczyński
  • Fabian Rulewski
  • Jakub "Ozi" Ozga

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie Wotore 7. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.


Kiedy konferencja Wotore 7?
Konferencja Wotore 7 odbędzie się 17 czerwca.
O której godzinie konferencja Wotore 7?
Początek transmisji z konferencji zaplanowano na godzinę 19:00
Gdzie konferencja Wotore 7?
Konferencja odbędzie się w hotelu Mariott w Warszawie.