Konferencja Prime MMA 8 odbędzie się w poniedziałek 18 marca. Podczas tego wydarzenia poznamy w końcu pełną kartę walk Prime MMA 8. Kiedy odbędzie się konferencja Prime MMA 8? O której godzinie konferencja Prime MMA 8? Czy transmisja konferencji Prime MMA 8 jest darmowa?

Konferencja Prime MMA 8 kiedy

Kwietniowa gala Prime MMA 8 będzie już drugim eventem zorganizowanym przez tę federację. Jak wiadomo, przed galami freakowymi, najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem jest właśnie konferencja. Poznamy na niej całą kartę walk, a także zobaczymy pierwsze wymiany słowne pomiędzy zawodnikami.

Konferencja Prime MMA 8 odbędzie się w poniedziałek 18 marca. Jeśli masz zamiar obstawiać galę, to warto założyć konto, wpisując kod promocyjny TOTALbet, który gwarantuje trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN.

O której godzinie konferencja Prime MMA 8?

Pierwsza konferencja przed galą Prime MMA 8 rozpocznie się o godzinie 20:00.

Konferencja Prime MMA 8 transmisja

Transmisja konferencji Prime MMA 8 odbędzie się na oficjalnym kanale Prime MMA na YouTube. Transmisja z pierwszej konferencji Prime MMA 8 jest całkowicie darmowa.

Kto na konferencji Prime MMA 8

Pełną listę zawodników, którzy wystąpią na konferencji Prime MMA 8 nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że pojawi się na niej Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, czyli medialny włodarz organizacji.