Karta walk KSW Epic jest już pełna i gala zbliża się wielkimi krokami. Przed tym wydarzeniem organizacja KSW postanowiła jednak zorganizować specjalną konferencję. Kiedy odbędzie się konferencja KSW Epic? O której godzinie konferencja KSW Epic? Czy transmisja konferencji KSW Epic jest darmowa?

Konferencja KSW Epic kiedy

Federacja KSW nie jest znana z organizowania konferencji przed swoimi wydarzeniami. Tym razem postanowiono jednak wziąć przykład z organizacji freakowych i przed galą KSW Epic fani zobaczą konfrontacje słowną pomiędzy zawodnikami.

Konferencja KSW Epic odbędzie się 21 lutego w środę. Jeśli masz zamiar obstawiać galę, to warto założyć konto, wpisując kod promocyjny Superbet, który gwarantuje bonus powitalny do 3754 PLN!

O której godzinie konferencja KSW Epic?

O której konferencja KSW Epic? Konferencja przed nadchodzącą galą rozpocznie się o godzinie 17:00.

Konferencja KSW Epic gdzie

Konferencja przed KSW Epic odbędzie się w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie. Wstęp na to wydarzenie jest wolny, a więc kibice będą mogli obejrzeć konfrontacje słowną zawodników za darmo.

Konferencja KSW Epic transmisja

Transmisja konferencji KSW Epic odbędzie się na oficjalnym kanale federacji na YouTube oraz w Kanale Sportowym. Warto także dodać, że transmisja konferencji KSW Epic jest całkowicie darmowa.

Warto również sprawdzić gdzie oglądać galę KSW Epic.

Kto na konferencji KSW Epic

Na KSW Epic fani zobaczą osiemnastu zawodników. Patrząc jednak na plakat promujący konferencję przed galą, możemy się spodziewać, że w Złotych Tarasach zobaczymy tylko najważniejszych bohaterów sobotniej gali.

Wśród nich znajdują się oczywiście Mamed Khalidov oraz Tomasz Adamek. Nie zabraknie też aktualnego mistrza KSW, Phila de Friesa, oraz jego przeciwnika Josha Barnetta. Fani będą mieli zobaczyć również zawodników, którzy zawalczą w turnieju wagi półciężkiej.

Zawodnicy, którzy pojawią się na konferencji KSW Epic to:

  • Mamed Khalidov
  • Tomasz Adamek
  • Phil De Fries
  • Josh Barnett
  • Rafał Haratyk
  • Marcin Wójcik
  • Kleber Raimundo Silva
  • Damian Piwowarczyk