Pierwsze wydarzenie FAME MMA Friday Arena przed nami. Już 21 lipca we wrocławskiej Hali Stulecia dojdzie do dziesięciu interesujących pojedynków z karty walk FAME MMA Friday Arena 1. Tym razem włodarze przed głównym eventem zapowiedzieli tylko jedną odsłonę konferencji FAME MMA Friday Arena. Będzie więc to jedyna okazja dla widzów na zobaczenie na żywo wszystkich gwiazd federacji FAME, tuż przed ich walkami w klatce. W szranki słowne wejdą m.in. Paweł Tyburski z Michałem Pasternakiem, Marcin Dubiel z Filipem "Filipek" Marcinkiem, czy Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk z Piotrem Świerczewskim. Wejściówki na konferencję FAME MMA Friday Arena 1 są zupełnie darmowe! Kiedy konferencja FAME MMA Friday Arena 1? Gdzie oglądać transmisję z konferencji FAME MMA Friday Arena 1?

Kiedy konferencja FAME MMA Friday Arena 1

Przed nami pierwsza gala FAME MMA Friday Arena. Projekt ten powstał w celu przyciągnięcia większej widowni z pozostałych dużych miast w Polsce jak Wrocław, Warszawa, Szczecin, czy Płock. Już przed pierwszym wydarzeniem doszło do wielu transferów m.in. z High League. Do grona zawodników dołączyli, chociażby Kuba Nowaczkiewicz, Alberto, Josef Bratan, Edzio, czy Nanami Chan. Wiele z tych osób wzbudza spore emocje i często dąży do napompowania konfliktów dla lepszej oglądalności. Czekamy zatem na ciekawe face to face na konferencji, która odbędzie się w poniedziałek 17 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu.

O której godzinie konferencja FAME MMA Friday Arena 1

O której godzinie FAME MMA Friday Arena 1 konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji FAME MMA. W związku z tym I konferencja FAME MMA Friday Arena 1 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00.

Transmisja konferencji FAME MMA Friday Arena 1

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio w Hali Stulecia we Wrocławiu, transmisja online konferencji FAME MMA Friday Arena 1 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja konferencji jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. W związku z tym bez problemu można ją obejrzeć ponownie w dowolnym czasie.

Kto na konferencji FAME MMA Friday Arena 1?

  • Alberto Simao vs Jakub "Kubańczyk" Flas
  • Filip "Filipek" Marcinek vs Marcin Dubiel
  • Jose "Josef Bratan" Simao vs Jakub Nowaczkiewicz
  • Michał "Wapmpir" Pasternak vs Paweł "Księżniczka" Tyburski
  • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs Piotr "Świr" Świerczewski
  • Adrian "Medusa" Salamon vs Dominik "Jaxu" Jas
  • Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki
  • Olga "Nanami Chan" Sałacka vs Elizabeth "Lizi" Anorue
  • Aleksandr "Sasha" Muzheiko vs Dawid Malczyński
  • Piotr "Edzio" Bylina vs Kornel "Koro" Regel