Do gali Clout MMA 2 pozostał miesiąc. Będzie to druga edycja nowej federacji freak-fightowej, która pomimo problemów z PPV na pierwszej odsłonie, może uznać pierwsze wydarzenie za bardzo udane. Osoby odpowiedzialne za zestawienia na drugim evencie przygotowali dla fanów ciekawą kartę walk Clout MMA 2 składającą się z popularnych influencerów, youtuberów, czy byłych profesjonalnych zawodników. Najciekawiej zapowiada się main event Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki. Pierwszy raz w historii freaków w trakcie pojedynku może zmienić się formuła. Panowie zaczną od boksu w małych rękawicach, ale gdy "Bad Boy" złamie reguły walki (dwukrotnie kopnie, obali itp.), starcie przejdzie do pełnego MMA. Interesująco zapowiada się także rywalizacja Marcina Najmana z Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim. Waga i doświadczenie po stronie "El Testosterona", ale szybkość i zwinność po stronie 24-latka. Kiedy odbędzie się konferencja Clout MMA 2? O której godzinie konferencja Clout MMA 2? Czy transmisja konferencji Clout MMA 2 jest darmowa?

Kiedy konferencja Clout MMA 2?

Przed nami gala Clout MMA 2. Na poprzedniej edycji, która odbyła się na początku sierpnia, byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Andrzej Fonfara pokonał w 16 sekund Marcina Najmana. W pojedynku Zbigniew Bartman vs Tomasz Hajto zwyciężyła siatkówka, a głośny konflikt Monika Laskowska vs Nikita zakończył się zwycięstwem w drugiej rundzie przez TKO "Najlepszej Polskiej Dziennikarki".

Skupiając się jednak na Clout MMA 2 konferencja przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Fortuna, odbędzie się w poniedziałek, 2 października 2023 roku. Jeśli masz zamiar obstawiać galę, to warto założyć konto, wpisując nasz kod promocyjny fortuna, który gwarantuje pakiet powitalny do 635 PLN, w tym darmowe 20 PLN na start!

O której godzinie konferencja Clout MMA 2?

O której godzinie Clout MMA 2 konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji. W związku z tym konferencja Clout MMA 2 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00. 

Gdzie konferencja Clout MMA 2?

Potyczki słowne i face to face będzie można zobaczyć w Studio Polsatu w Warszawie na ul. Łubinowej 4A.

Bilety na konferencję Clout MMA 2

Wejściówkę na pierwszą konferencję Clout MMA 2 można nabyć na stronie goingapp.pl. Cena biletu to 29,99 zł.

Transmisja konferencji Clout MMA 2

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio na miejscu, transmisja online pierwszej konferencji Clout MMA 2 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja konferencji Clout MMA 2 jest zupełnie darmowa i będzie zapisana. W związku z tym bez problemu można ją obejrzeć ponownie w dowolnym czasie.

Kto na konferencji Clout MMA 2?

Pełna karta walk nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, że na miejscu pojawią się wszyscy bohaterowie zbliżającego się wydarzenia - w tym bohaterowie najbardziej elektryzującego zestawienia Daniel Omielańczuk i Denis "Bad Boy" Załęcki. Fani na konferencji Clout MMA 2 zobaczą też pierwszą konfrontację na żywo między Marcinem Najmanem i Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim. W twarzą w twarz staną przed sobą również Jérôme Le Banner i Dawid "Crazy" Załęcki, Piotr "Bestia" Piechowiak i Bob Sapp oraz Toni Chaplin i Marcen "Gawronek" Gawroński.