W kwietniu organizacji UFC zorganizuje cztery gale. Podczas jednej z nich dojdzie do pojedynku dwóch czołowych ciężkich na świecie. Sergei Pavlovich zmierzy się z Curtisem Blaydesem. Kiedy jest UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes? Gdzie UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes? Jakie walki na UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes?

UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes - data

Kiedy UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes? Gala UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes, którą w pełni można typować w Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet) rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę, z 22 na 23 kwietnia 2023 roku.

UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes godzina gali

O której UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes? Pierwsza walka karty wstępnej, która rozpocznie galę UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes została zaplanowana na godzinę 22:00. 

UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes - miejsce

Gdzie UFC Fight Night: Holloway vs Allen? Gala UFC Fight Night: Holloway vs Allen odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas. UFC Apex to siedziba UFC, w której amerykańska federacja zorganizowała już 77 eventów.

UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes - karta walk

Karta walk UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes obejmuje 12 walk. W tej najważniejszej Sergei Pavlovich skrzyżuje rękawice z Curtisem Blaydesem. Wygrany tego pojedynku bez wątpienia będzie mógł ubiegać się o starcie o mistrzowski pas. Pavlovich jest aktualnie na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Wszystkie z nich odniósł w pierwszych rundach. Blaydes natomiast w ostatnich trzech starciach pokonał kolejno Jairzinho Rozenstruika, Chrisa Daukausa oraz Toma Aspinalla.

Ciekawie powinno być także w pojedynkach Brada Tavaresa z Bruno Silvą oraz Bobby'ego Greena z Jaredem Gordonem. Tavares i Silva wrócą do klatki po porażkach. Zwycięzca prawdopodobnie powróci do czołówki wagi średniej. Green i Gordon natomiast to dwóch niezwykle doświadczonych zawodników dywizji lekkiej. Obaj mają łącznie na koncie 69 stoczonych walk.

Warto wspomnieć, że na karcie walk UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes nie zobaczymy niestety żadnego reprezentanta Polski.


Gdzie odbędzie się UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes?
Gala UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.
O której rozpocznie się UFC Fight Night: Pavlovich vs Blaydes?
Początek gali UFC Fight Night: Holloway vs Allen został zaplanowany na 22:00 22 kwietnia.