Przed nami kolejna gala UFC z serii Fight Night. Dojdzie na niej do niezwykle interesującego pojedynku w dywizji piórkowej pomiędzy Maxem Hollowayem a Arnoldem Allenem. Kiedy jest UFC Fight Night: Holloway vs Allen? Gdzie UFC Fight Night: Holloway vs Allen? Jakie walki na UFC Fight Night: Holloway vs Allen?

UFC Fight Night: Holloway vs Allen - data

Kiedy UFC Fight Night: Holloway vs Allen? Gala UFC Fight Night: Holloway vs Allen, którą w całości można typować w Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet) rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę, z 15 na 16 kwietnia 2023 roku.

UFC Fight Night: Holloway vs Allen godzina gali

UFC Fight Night: Holloway vs Allen o której? Pierwsza walka tej gali została zaplanowana na godzinę 23:30 polskiego czasu. 

UFC Fight Night: Holloway vs Allen - miejsce

Gdzie UFC Fight Night: Holloway vs Allen? Gala UFC Fight Night: Holloway vs Allen odbędzie się w Kansas City w Stanach Zjednoczonych. Dokładną lokalizacją będzie hala T-Mobile Center, która może pomieścić ponad 15 tysięcy widzów.

UFC Fight Night: Holloway vs Allen - karta walk

Karta walk UFC Fight Night: Holloway vs Allen to przede wszystkim walka wieczoru. Max Holloway od blisko dziesięciu lat w dywizji piórkowej przegrywał tylko z aktualnym mistrzem - Alexandrem Volkanovskim. Allen natomiast znajduje się obecnie na fali dwunastu zwycięstw z rzędu, z którym dziesięć odniósł w UFC. Starcie to zapowiada się zatem pasjonująco.

W co-main evencie gali zobaczymy inną interesującą walkę, dojdzie w nim bowiem do starcia weterana UFC, Edsona Barbozy, z Billym Quarantillo. Barboza przegrał dwie ostatnie walki i do klatki UFC powróci po ponad roku przerwy, natomiast Quarantillo w grudniu zeszłego roku odniósł cenne zwycięstwo z Alexem Hernandezem.


Gdzie odbędzie się UFC Fight Night: Holloway vs Allen?
Gala UFC Fight Night: Holloway vs Allen odbędzie się w hali T-Mobile Center w Kansas City.
O której rozpocznie się UFC Fight Night: Holloway vs Allen?
Początek gali UFC Fight Night: Holloway vs Allen został zaplanowany na 23:30 15 kwietnia polskiego czasu.