Jeśli jesteś fanem freak-fightów i nie przejadł Ci się jeszcze ten format to z pewnością czekasz na kolejne wydarzenia spod szyldu federacji FAME MMA. Jubileuszowa edycja powinna przynieść naprawdę niesamowite emocje. Nie powinno zabraknąć prawdziwych zadymiarzy, sportowców z krwi i kości oraz debiutantów. Nie powinno też zabraknąć konkursów, loterii i wybuchowych konferencji z udziałem topowych influencerów. Kiedy jest FAME MMA 20? Kto walczy na FAME MMA 20?

Data gali 18 listopada 2023 roku
Miejsce galiArena Gliwice
Transmisja galiPPV
Walka wieczoruTBA vs TBA
Bukmacher FAME MMAKod promocyjny Betclic

Kiedy FAME MMA 20?

Kibice wrażeń związanych z freak-fightami oczekują jubileuszowej gali FAME MMA. Rzadko jednak zdarza się, aby informacja o dacie dwóch eventów w przód tak szybko ujrzała światło dzienne. Zazwyczaj włodarze są w tych kwestiach bardziej tajemniczy. Niemniej jednak tym razem z dużym wyprzedzeniem wiemy, kiedy FAME MMA 20 się odbędzie. To jeszcze nie koniec, gdyż posiadamy wiedzę na temat gdzie FAME MMA 20 zostanie zorganizowane.

Nie trzymając Was w niepewności, ujawniamy wszelkie szczegóły. FAME MMA 20 zaplanowano na 18 listopada 2023 roku w hali widowiskowo-sportowej w Gliwicach, która może pomieścić nawet 17 tys. osób. Będzie to zatem czwarty event największej freakowej organizacji w Polsce na tym obiekcie!

Kto walczy na FAME MMA 20?

Ciężko na ten moment snuć przypuszczenia, kto zawalczy na FAME MMA 20. Z racji tego, że jest to okrągła dwudziesta edycja, można spodziewać się samych gwiazd tej federacji. Należą do nich między innymi: Amadeusz "Ferrari" Roślik, Marcin Dubiel, Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka, Arkadiusz Tańcula, Alan Kwieciński, Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, Adrian "Polak" Polański, czy Marta "Linkimaster" Linkiewicz.