Już niebawem odbędzie się hitowa gala Ares FC 14. Podczas tego wydarzenia zobaczymy kolejny występ reprezentantki Polski - Eweliny Woźniak. 29-latka zmierzy się z  Ivaną Petrović, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski organizacji Ares. Kiedy jest Ares FC 14? Gdzie Ares FC 14? Jakie walki na Ares FC 14?

Ares FC 14 - data

Kiedy Ares FC 14? Gala Ares FC 14, którą w pełni można typować w Betclic (zobacz: kod promocyjny Betclic) została zaplanowana na 7 kwietnia 2023 roku.

Ares FC 14 godzina gali

Ares FC 14 o której? Organizacja Ares FC swoje wydarzenia zazwyczaj organizuje na terenie Francji, więc gale odbywają się w przyjaznych dla polskiego kibica godzinach. Gala Ares FC 14 rozpocznie się o godzinie 19:00.

Ares FC 14 - miejsce

Gdzie Ares FC 14? Kolejne wydarzenie spod szyldu Ares zapowiada się pasjonująco, dlatego organizatorzy postanowili, że gala ta odbędzie się stolicy Francji, aby przyciągnąć jak najwięcej kibiców. Ares FC 14 odbędzie się w hali Dome de Paris w Paryżu. Hala ta może pomieścić blisko 5000 widzów.

Ares FC 14 - karta walk

Kto wystąpi na gali Ares FC 14? Kolejny event francuskiej organizacji to bez wątpienia jedna z najmocniejszych kart walk w historii Ares FC. Kibice podczas piątkowego wydarzenia będą świadkami aż dwóch walk o pas mistrzowski.

W pierwszym z nich zobaczymy Ewelinę Woźniak. Polka, po nieudanym debiucie w Ares FC, w którym przegrała z Marią Silvą, szybko wróciła na zwycięskie tory wygrywając przed czasem z Anastasią Feofanovą. Jej piątkowa rywalka, Ivana Petrović, jest jak na razie niepokonana. Reprezentantka Norwegii mistrzowski pas zdobyła w swojej poprzedniej walce. Co ciekawe Petrović w swoim rekordzie ma już dwie wygrane przeciwko Polkom. 28-latka pokonała Martę Waliczek oraz Dorotę Norek.

Ewelina Woźniak nie będzie jedynym przedstawicielem Polski na karcie walk Ares FC 14. W walce otwarcia zobaczymy Jakuba Kaczmarskiego, który zmierzy się z legitymującym się rekordem 1-0 Mohamadem Baillot. Polak do tej pory stoczył tylko jedno zawodowe starcie. Na gali Ares FC 9 przegrał w drugiej rundzie przez poddanie z Turpalem Younousovem (4-0).


Kiedy odbędzie się Ares FC 14?
Gala Ares FC 14 odbędzie się piątek 7 kwietnia.
O której rozpocznie się Ares FC 14?
Start gali Ares FC został zaplanowany na godzinę 19:00.