Gala UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi została zaplanowana na 4 czerwca o północy polskiego czasu. Dowiedz się w jakim miejscu odbędzie się to wydarzenie i gdzie oglądać UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi?

Data gali04.06.2023
Miejsce galiUFC Apex, Las Vegas
Transmisja galiPolsat Sport, Fortuna, Superbet
Walka wieczoruKai Kara-France vs Amir Albazi
Bukmacher na UFCSuperbet kod promocyjny

UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi data

Kiedy UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi? Kolejna gala organizacji UFC odbędzie się w nocy z 3 na 4 czerwca.

UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi godzina gali

O której UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi? Karta walk UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi rozpocznie się o dokładnie o północy 4 czerwca.

UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi miejsce

Gdzie UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi? Zbliżająca się gala UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi, którą w pełni można typować u bukmachera Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet) odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.

UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi gdzie oglądać

Gdzie obejrzeć UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi? Transmisja gal UFC regularnie odbywa się na kanałach Polsatu. Od godziny 3:00 na Polsacie Sport rozpocznie się transmisja karty głównej. Wszystkie walki nadchodzącej gali UFC zarejestrowani użytkownicy zobaczą również na stronie oraz w aplikacji mobilnej bukmacherów Fortuna oraz Superbet.


Kiedy odbędzie się UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi?
Gala UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi odbędzie się o północy 4 czerwca.
Gdzie oglądać UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi?
Galę UFC Fight Night: Kara-France vs Albazi można obejrzeć na Polsacie Sport oraz na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna i Superbet.