Już w sobotę odbędzie się Clout MMA 2. Federacja przygotowała bardzo ciekawe, a przede wszystkim nietypowe i wyjątkowe zestawienia na sobotnie wydarzenie. W karcie walk CLOUT MMA 2 znajdziemy takie pojedynki jak Boro vs 10 zawodników, Najman vs Lizak, a także drugi pojedynek - Najman vs Cios. Jednak najciekawiej zapowiada się walka wieczoru, czyli Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki. Będzie to pierwszy pojedynek w historii freak fightów, w którym w trakcie może zmienić się formuła. Zawodnicy zaczną od boksu, a jeśli Bad Boy złamie zasady walki, starcie przejdzie do pełnego MMA. Kiedy odbędzie się druga konferencja Clout MMA 2? O której godzinie druga konferencja Clout MMA 2? Czy transmisja drugiej konferencji Clout MMA 2 jest darmowa?

Kiedy druga konferencja Clout MMA 2?

Przed nami gala Clout MMA 2, do której zostało zaledwie kilka dni. Na sierpniowej edycji miało miejsce wiele ciekawych pojedynków. Jednym z nich była walka wieczoru, w której Andrzej Fonfara pokonał w 16 sekund Najmana. Marcin zawalczy także na sobotniej gali - zmierzy się on z Piotrem Lizakowskim oraz Adrianem Ciosem.

Już w środę, 25 października odbędzie się druga konferencja CLOUT MMA 2. Zobaczymy na niej zawodników z zestawień, które można obstawiać u bukmachera Fortuna. Jeśli masz zamiar obstawiać galę, to warto założyć konto, wpisując CLOUT MMA kod promocyjny. Gwarantuje on pakiet powitalny do 635 PLN, w tym darmowe 20 PLN na start!

O której godzinie druga konferencja Clout MMA 2?

O której godzinie Clout MMA 2 druga konferencja? Wydarzenie rozpocznie się o 20:00.

Gdzie druga konferencja Clout MMA 2?

Druga konferencja CLOUT MMA 2 będzie miała miejsce w Hali Sportowej w Płocku.

Bilety na drugą konferencję Clout MMA 2

Tym razem federacja nie sprzedaje biletów na konferencję. Na halę zostanie wpuszczone pierwsze 300 osób, które przyjdzie. Oznacza to, że kto pierwszy, ten lepszy.

Transmisja drugiej konferencji Clout MMA 2

Transmisja online drugiej konferencji Clout MMA 2 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Jak zawsze, jest ona zupełnie darmowa, a jej zapis będzie dostępny dla każdego. W związku z tym bez problemu można ją obejrzeć ponownie w dowolnym czasie.

Kto na drugiej konferencji Clout MMA 2?

Karta walk Clout MMA 2 została już uzupełniona jakiś czas temu. Na drugiej konferencji zobaczymy prawdopodobnie wszystkich uczestników gali, jednak nie będą to ich pierwsze spotkania. Większość zawodników miała okazję porozmawiać podczas "Roastów" organizowanych przez federację. Tak wygląda pełna karta walk CLOUT MMA 2, a także lista gości na konferencji:

Main event

 • [Boks, małe rękawice]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs. Daniel Omielańczuk

Co-main event

 • [K-1, małe rękawice]: Kamil Minda vs. Denis Labryga

Karta główna

 • [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs. Piotr "Lizak" Lizakowski
 • [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs. Adrian Cios
 • [Boks, małe rękawice]: Albert "Dragon" Sosnowski vs. Remigiusz "Remi" Gruchała
 • [MMA]: Krzysztof "Fericze" Ferenc vs. Konrad Karwat
 • [K-1]: Jérôme Le Banner vs. Dawid "Crazy" Załęcki
 • [MMA, Semi-Pro]: Toni Chaplin vs. Marcel "Gawronek" Gawroński
 • [K-1, zmodyfikowane zasady]: Rafał "Boro" Borkowski vs. 10 rywali (Krystian "Świstak" Bajor, Fabian "Banerski" Baner, Gustav Carvalho, Radosław "Radar" Kalisz, Kacper Kurek, Szymon "Lord Szymas" Patyna, Alan Sanches, Mateusz Szczypior, Marcin Szwed, Denis "Tona" Zakrzewski)

Karta wstępna

 • [MMA]: Błażej "Skrzypas" Skrzypek vs. Mariusz "Super Mario" Sobczak
 • [K-1, małe rękawice]: Katarzyna "Laluna" Alexander vs. Agnieszka Bobek
 • [MMA]: Jakub "Japczan" Piotrowicz vs. Jakub "Holak" Krawczyk-Holak