Mamed Khalidov vs Scott Askham zmierzą się w walce wieczoru na gali KSW 83: Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kiedy walka Khalidov vs Askham? O której godzinie walka Khalidov vs Askham?

Khalidov vs Askham KSW 83: Colosseum 2 - data

Walka wieczoru w kategorii średniej, którą można typować w LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), odbędzie się w sobotę 3 czerwca.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 83: Colosseum 2

 

O której godzinie walka Khalidov vs Askham

Organizacja KSW ustaliła kolejność walk na kilka dni przed głównym wydarzeniem w Warszawie. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00. Khalidov i Askham z racji, że w karcie walk KSW 83: Colosseum 2 mamy aż 11 zestawień, powinni wejść do oktagonu w okolicach godziny 23:00. Bardziej nastawiamy się jednak na okolice godziny 24:00, gdyż pomiędzy walkami będziemy świadkami wielu analiz w studiu.

Khalidov vs Askham

Anglik wraca do oktagonu po prawie 3-letniej przerwie. Ciężko zatem stwierdzić, w jakiej jest dyspozycji. Tak długi rozbrat z klatką był spowodowany kontuzją kolana. Ostatnią walką Askhama w KSW był pojedynek z Khalidovem. Do rywalizacji doszło na wydarzeniu z numerem 55. Pochodzący z Czeczenii Polak popisał się wówczas fenomenalnym kopnięciem z wyskoku, nokautując Askhama. Była to pierwsza porażka Anglika w organizacji KSW. Wcześniej był na fali czterech zwycięstw.

Khalidov po pokonaniu Pudzianowskiego odzyskał werwę i głód walki. Wcześniej mierzył się z takimi rywalami jak Borys Mańkowski, Tomasz Narkun czy Roberto Soldic. Poza tym ostatnim wszystkie walki były z zawodnikami, którzy nie walczą w jego nominalnej wadze średniej. W międzyczasie Khalidov zrewanżował się Askhamowi. Warto dodać, że w pierwszym pojedynku z Anglikiem przegrał na kartach sędziowskich.

colosseum 2 baner

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoica z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!