Początkowo pojedynek Fericze vs Karwat miał odbyć się w połowie dzisiejszej gali, jednak po ostatniej konferencji został on przeniesiony na początek. Walka była transmitowana za darmo na kanale Clout MMA. Walka poprzedzająca, czyli Super Mario vs Skrzypas, wypadła dużo lepiej niż spodziewali się widzowie. W tym przypadku było podobnie - Fericze udało się szybko pokonać przeciwnika.

Fericze VS Konrad Karwat

Konrad rozpoczął tę walkę falą mocnych ciosów. Udało mu się pójść w nogi i obalić, jednak Fericze był czujny i błyskawicznie wstanął. Pierwsza runda polegała na wzajemnych ciosach, jednak była ona zdecydowanie dla Karwata.

Druga odsłona zaczęła się od kopnięcia Fericze. Karwat ponownie probował skracać dystans, aż skutecznie obalił. Przeciwnik przyjął masę ciosów od boku, był on zmuszony przejść do pozycji żółwia. Konrad ani na chwilę nie zastopował ciosów, jednak nie były one na tyle mocne, aby sędzia przerwał walkę.

W ostatniej rundzie Fericze próbował nadrobić punkty. Zaczął on od standardowych ciosów z dystansu. W tym czasie Karwat widocznie czekał na okazję na obalenie. Po chwili Wujaszek skrócił dystans, a Konrad świetnie to wykorzystał skutecznie obalając! Walka skończyła się, gdy Fericze był w półgardzie.

Po tak emocjonującej walce przyszła pora na werdykt. Konrad Karwat wygrał z Wujaszkiem Fericze przez jednogłośną decyzję sędziów! Warto śledzić relację i wyniki na żywo Clout MMA 2 właśnie dla takich pojedynków.