• Raków Częstochowa jest aktualnie na fali trzech zwycięstw z rzędu
  • Karabach Agdam czterokrotnie mierzył się w eliminacjach z polskimi drużynami i za każdym razem awansował

Karabach Agdam - Raków Częstochowa typy

Jakie są najlepsze typy na Karabach Agdam - Raków Częstochowa? Raków co prawda wygrał pierwszy mecz, jednak nie obyło się bez problemów. Karabach stworzył bowiem wiele dogodnych szans do zdobycia bramek. Naszym zdaniem rewanżowe starcie będzie dla Rakowa niezwykle trudne.

Podopieczni Dawida Szwargi będą musieli mierzyć się nie tylko z mistrzem Azerbejdżanu, ale także z wyjątkowo wysokimi temperaturami, do których przyzwyczajeni są Azerowie. Biorąc pod uwagę, że o wygranej Rakowa w pierwszym meczu zadecydował tak naprawdę przebłysk geniuszu Kittela, w rewanżowym starciu typujemy, że Karabach będzie w stanie odwrócić losy awansu i to on zamelduje się w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Kurs na awans Karabachu w LVBet wynosi 2.65. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego LVBet.

Karabach Agdam - Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

Jak wyglądają kursy na Karabach Agdam - Raków Częstochowa? Zdaniem bukmacherów minimalnie większe szanse na wygraną mają gospodarze. Kurs na wygraną Karabachu Agdam wynosi bowiem 2.15. Kurs na remis to 3.70, natomiast triumf Rakowa został oszacowany na 3.75. Jeśli natomiast chodzi o awans to kurs na Raków to 1.47, a na Qarabach 2.65. To spotkanie, a także wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Promocje od bukmacherów

Gdzie znajdą się promocje i bonusy na mecz Raków Częstochowa - Qarabach Agdam? Wielu bukmacherów regularnie oferuje graczom promocje na zdarzenia, które można znaleźć w ich ofercie. Przy okazji tego starcia wszelkie promocje najprawdopodobniej pojawią się w dniu meczu. Warto szukać ofert promocyjnych w takich zakładkach jak Hit Dnia czy Superoferta oraz w zakładce „Promocje” na stronie Zawód Typer.

Przewidywane składy

Jakie składy w meczu Karabach Agdam - Raków Częstochowa? Wiele wskazuje na to, że obie drużyny wyjdą w bardzo podobnych składach, co przy okazji pierwszego spotkania. Kluczową różnicą powinien być jednak występ Sonny'ego Kittela od pierwszej minuty. Przewidywane składy mogą zatem wyglądać w następujący sposób:

  • Karabach Agdam: Mahammadaliyev - Bayramov, Mustafazada, Medina, Cafarquliyev - Romao, Jankovic - Leandro Andrade, Benzia, Zoubir - Xhixha
  • Raków Częstochowa: Kovacevic - Svarnas, Arsenić, Racovitan - Tudor, Berggren, Lederman, Silva - Kittel, Zwoliński, Yeboah

Wyniki ostatnich meczów

Ostatni mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa a Karabachem Agdam zakończył się zwycięstwem polskiej ekipy. Podopieczni Dawida Szwargi zwyciężyli 3-2, a bramkę decydującą o zwycięstwie zdobył w doliczonym czasie gry debiutujący w Rakowie Sonny Kittel.

Karabach Agdam - Raków Częstochowa mecz w Lidze Mistrzów

Zarówno zawodnicy Rakowa, jak i Karabachu mieli wolny tydzień od meczów o stawkę po pierwszym spotkaniu. Liga azerska jeszcze się nie zaczęła, natomiast starcie Rakowa z Koroną zostało przełożone, aby podopieczni Dawida Szwargi byli odpowiednio zregenerowani przed rewanżem.

Transmisja

Mecz Karabach Agdam - Raków Częstochowa odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 18:00. Starcie to rozegra się na Azersun Arena w Baku. Transmisja odbędzie się w TVP Sport.