Bukmacher Superbet oraz Kanał Sportowy nawiązali współpracę w maju 2022 roku. Teraz, dowiadujemy się, że strony postanowiły przedłużyć swoją umowę. Oba podmioty prezentują bardzo dobry poziom w swoich dziedzinach. Superbet zajmuje wysoką pozycję w rankingu bukmacherów, natomiast Kanał Sportowy może pochwalić się ponad milionem subskrybentów na platformie YouTube. Przedłużenie tej współpracy było zatem do przewidzenia, zwłaszcza, że dotychczas układała się ona bardzo owocnie.

Superbet na dłużej z Kanałem Sportowym

Dotychczasowa współpraca pomiędzy bukmacherem Superbet, a Kanałem Sportowym przebiegała pomyślnie. Twórcy kanału na platformie YouTube często angażują się w akcje promocyjne swojego kontrahenta. Regularnie można zauważyć udział Mateusza Borka w tym przedsięwzięciu. Przedłużenie umowy jest zatem działaniem naturalnym i spodziewanym. Umowa jest korzystna dla obu stron. Na jej mocy, bukmacher zyskuje dużą rozpoznawalność, ponieważ jego logo bardzo często pojawia się na materiałach emitowanych przez Kanał Sportowy. Współpraca promuje również niszowe sporty, które stopniowo zyskują na popularności, jak na przykład dart, czy szachy.

Cieszymy się, że przez kolejne lata z bliska będziemy mogli obserwować kapitalny rozwój firmy Superbet na Polskim rynku. Mamy nadzieję jak najbardziej się do tego procesu przyczynić. To wspaniałe mieć takiego partnera jak Superbet, na którego można liczyć w każdej sytuacji. Dziękujemy za zaufanie i trzymamy kciuki za szybkie osiągniecie pozycji lidera na rynku bukmacherskim w naszym kraju – mówi Agnieszka Prachniak, Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Kanale Sportowym.