Kiedy doszło do jednogłośnego werdyktu w walce Skowyry i Krychy, przyszedł czas na wyczekiwany pojedynek gali Prime MMA 8. W starciu ze zmiennymi formułami walki zmierzyli się Jaś Kapela oraz Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar. Kto wygrał?

Kaczor BRS zwycięzcą walki z Jasiem Kapelą na Prime MMA 8!

Pierwsza runda tego pojedynku rozpoczęła się od dynamicznego MMA. W tym starciu to Kaczor BRS uchodził za potencjalnego zwycięzcę według kursów bukmachera. Początkowy etap tego pojedynku zawodnicy spędzili na macie. W pewnym momencie każdy z nich znalazł się w lepszej pozycji parterowej.

Kapeli nawet niemal udało się założyć trójkąt, jednak Kaczmarowi udało się uniknąć takiego zakończenia rundy, która finalnie była na jego korzyść. Drugi etap tego starcia miał odbyć się w K-1. Kaczorowi już na jego początku udało się trafić, co sprowadziło Kapelę na matę. BRS jednak zaatakował kopnięciem w głowę, za co odjęto mu dwa punkty.

Finalnie jednak Kaczor po raz kolejny wymierzył nawałnicę ciosów w swojego przeciwnika. W rezultacie dochodzi do liczenia, po którym Jaś nie zdecydował się na dalszą walkę. Kaczor BRS wygrał z Jasiem Kapelą przez TKO w drugiej rundzie.