Kacper "Crusher" Błoński vs Damian "Ostry" Ostaszewski, czyli drugi co-main event gali FAME MMA Friday Arena 2. Kiedy walka Błoński vs Ostry? O której godzinie walka Błoński vs Ostry?

Błoński vs Ostry - data

Walka Błoński vs Ostry odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku. Ten pojedynek oraz pozostałe walki możesz obstawić w Betclicu, który przygotował ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny betclic i zyskać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

O której godzinie walka Błoński vs Ostry

Organizacja FAME MMA ustaliła oficjalną kolejność walk na kilka tygodni przed wydarzeniem w szczecińskiej Netto Arenie. Sama gala rozpocznie się studiem o godzinie 19:30, które poprowadzi DeeJayPallaside wraz z gośćmi. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube. Po nich czekają nas główne pojedynki wieczoru, dlatego warto śledzić relację i wyniki FAME MMA Friday Arena 2. Starcie Błońskiego z Ostrym jest drugim co-main eventem. W związku z tym obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 23:00.