W kolejnej rundzie eliminacji pucharów europejskich zameldowały się wszystkie cztery polskie drużyny. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że najgorzej z nich trafiła szczecińska Pogoń. Portowców czeka szalenie trudne starcie ze zdecydowanie wyżej notowaną drużyną z Belgii, a więc KAA Gent. Tym samym przed Pogonią mecz na trudnym terenie. Czy Szczecin tym razem będzie górą? Z niecierpliwością wyczekujemy gwizdka rozpoczynającego mecz.

  • Pogoń pokonała Linfield 8:4 w dwumeczu
  • Gent po dwóch kolejkach jest wiceliderem belgijskiej ekstraklasy

KAA Gent - Pogoń Szczecin typy

Oferta bukmacherska na to spotkanie jest uzupełniana na bieżąco, a najwięcej propozycji będzie można znaleźć w dniu meczu. Jednak już teraz możemy zauważyć, że zdecydowanym faworytem bukmacherów i nie tylko, jest drużyna z Belgii. Taki stan rzeczy nie może dziwić, a to głównie za sprawą dużo wyższych notowań ligi belgijskiej względem ekstraklasy. Na uwagę zasługuje również spore doświadczenie Gent w pucharach europejskich. Prestiż spotkania odzwierciedla szeroka oferta najlepszych bukmacherów. Przy okazji typowania warto sprawdzić również typy na Raków Częstochowa - Aris Limassol.

Gent - Pogoń kursy bukmacherskie

Kurs na gospodarzy, a więc KAA Gent, wynosi około 1.45. Bukmacher Betters za remis oferuje kurs na poziomie 4.60, a za zwycięstwo Portowców aż 6.60. Ciekawą opcją wydaje się typ na to, że Gent wygra i obie drużyny strzelą. Kurs na to zdarzenie to około 2.52. Już dziś rozważ skorzystanie z kodu promocyjnego Betters i odbierz bonusy na start.

Promocje od bukmacherów

Gdzie szukać promocji na środowy mecz Pogoni z ekipą z Belgii? Bukmacherzy zazwyczaj oferują najwięcej bonusów bezpośrednio w dniu rozgrywania meczu. Najnowsze promocje od legalnych bukmacherów znajdziesz w zakładce „Aktualności” na stronie zawodtyper.pl.

Przewidywane składy

Listy kontuzji nie wskazują na absencje kluczowych zawodników. Tym samym możemy spodziewać się obecności kapitana Pogoni Szczecin, Kamila Grosickiego. Podopiecznych Jensa Gustafssona czeka nie lada wyzwanie.

  • KAA Gent: Nardi - Samoise, Watanabe, Torunarigha, Castro-Montes - Hong, Kums, De Sart - Cuypers, Orban, Hjulsgaer
  • Pogoń Szczecin: Stipica - Wahlqvist, Loncar, Malec, Koutris - Łęgowski, Gamboa - Bichakhchyan, Zahovic, Grosicki - Koulouris

Wyniki ostatnich meczów

Gent nigdy w swojej historii nie miało okazji zmierzyć się ze szczecińską Pogonią. Środowe starcie będzie więc pierwszym meczem obu drużyn w historii. W swoich ostatnich meczach ligowych zarówno Gent, jak i Pogoń, odnieśli zwycięstwa. Swoimi propozycjami na ten i inne mecze polskich drużyn dziel się w typach na jutro.

KAA Gent - Pogoń Szczecin mecz w eliminacjach do Ligi Konferencji

Eksperci ligi belgijskiej zgodnie opisują Gent jako drużynę nastawioną bardzo ofensywnie. Ich teza potwierdziła się chociażby w dwumeczu z Ziliną, który zakończył się hokejowym wynikiem 10-3. Niemniej jednak Belgom zdarza się tracić bramki ze sporo niżej notowanymi rywalami. Pogoń czeka bardzo trudne starcie, jednak nie można skreślać Portowców już na starcie. Czeka nas pasjonujący dwumecz.

Transmisja

Mecz, który odbędzie się w dniu 09.08.2023 o godzinie 20:00, będzie transmitowany w TV. Kanałem transmitującym starcie będzie TVP Sport. Spotkanie będzie również dostępne w witrynie bukmachera Betclic, pod warunkiem posiadania konta gracza. Ponadto istnieje możliwość oglądania transmisji w Internecie, na stronie TVP Sport.