Jose "Josef Bratan" Simao vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka, czyli pierwszy co-main event gali FAME MMA Friday Arena 2. Kiedy walka Josef Bratan vs Wiewiór? O której godzinie walka Josef Bratan vs Wiewiór?

Josef Bratan vs Wiewiór - data

Walka Josef Bratan vs Wiewiór odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku. Ten pojedynek oraz pozostałe walki możesz obstawić w Betclicu, który przygotował ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny betclic i zyskać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

O której godzinie walka Josef Bratan vs Wiewiór

Organizacja FAME MMA ustaliła oficjalną kolejność walk na kilka tygodni przed wydarzeniem w szczecińskiej Netto Arenie. Sama gala rozpocznie się studiem o godzinie 19:30, które poprowadzi DeeJayPallaside wraz z gośćmi. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube. Po nich czekają nas główne pojedynki wieczoru, dlatego warto śledzić relację i wyniki FAME MMA Friday Arena 2. Starcie Josefa Bratana z Wiewiórem jest pierwszym co-main eventem. W związku z tym obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 22:40.