W ostatnich dniach głośno jest o Krzysztofie Stanowskim, a dokładnie jego odejściu z Kanału Sportowego. Popularny dziennikarz od 2019 roku tworzył bowiem ten projekt i według wielu był jego główną twarzą. Wiele osób zastanawia się, jakie będą kolejne kroki Stanowskiego. Michał Pol zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy.

Stanowski rozpoczyna własny projekt

Podczas Hejt Parku przed meczem Polska - Mołdawia do studia dodzwonił się widz, który postanowił zapytać Michała Pola o Krzysztofa Stanowskiego. Pol potwierdził doniesienia, ale przy okazji zapowiedział, że szerzej odniesie się do sprawy w poniedziałkowym porannym programie na Kanale Sportowym.

Michał Pol zdradził jednak, że Krzysztof Stanowski zdecydował się rozpocząć własny projekt. Mimo tego, pozostał udziałowcem Kanału Sportowego.

Odszedł Krzysiek z Kanału Sportowego. To jest prawda. Były oświadczenia z obu stron na ten temat (...) Nic się nie stało. Oczywiście jest to szok dla widzów i tak dalej (...) (Stanowski - przyp. red.) pozostaje udziałowcem Kanału Sportowego, natomiast nie będzie już występował w Kanale Sportowym, będzie tworzył swój projekt. Ma do tego prawo. Ja to przyrównuje do kapeli rockowej. Graliśmy razem, teraz Stan zaczyna solową karierę.

Stanowski odchodzi - co dalej?

Można zatem zacząć się zastanawiać, jaki dokładnie projekt rozpocznie Stanowski. Dziennikarz ten jest kojarzony przede wszystkim z tematyką sportową, jednak możliwe, że teraz zdecyduje się pójść w nieco inną stronę. Z Kanału Sportowego w tym samym czasie odszedł bowiem również Robert Mazurek.

Stanowski i Mazurek prowadzili na Kanale Sportowym wspólny program, w którym wypowiadali się najróżniejsze tematy. Możliwe zatem, że teraz Stanowski nieco odejdzie od sportu i skupi się na współpracy z Mazurkiem.